11 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klas Ia i Ib oraz pasowanie na sportowca uczniów klasy IVd. W tym roku szkolnym jest to klasa o profilu pływacko-siatkarskim. Nasi najmłodsi uczniowie oficjalnie wstąpili w poczet społeczności szkoły. W wydarzeniu uczestniczyli: Naczelnik Wydziału Edukacji pan Mirosław Kapinos, dyrekcja szkoły, rodzice oraz nauczyciele.

Pierwszoklasiści i ich starsi koledzy zaprezentowali piękny program artystyczny. Uczniowie złożyli akt ślubowania, a pasowania symbolicznym ołówkiem dokonał pan Dyrektor Grzegorz Tychanowicz wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji panem Mirosławem Kapinosem. Nasi uczniowie udowodnili, że są gotowi do nauki i wyzwań, jakie stawia przed nimi bycie uczniem oraz sportowcem. Po uroczystym apelu uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych, aby tam dalej świętować wraz z rodzicami i wychowawcami. Cieszymy się, że jesteście z nami!

Gratulujemy wszystkim pierwszakom, czwartoklasistom i ich rodzicom oraz życzymy powodzenia! Czujcie się dobrze w naszej Szóstce.