Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu 

    • Kontakt
    • Dyrekcja
    • Dokumenty szkoły
    • Świetlica
    • Stołówka
      • Jadłospis
      • Opłaty za obiady
    • Biblioteka
    • Podręczniki
  • Pomoc
    • Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
    • Pedagog szkolny
    • Psycholog
    • Gabinet medyczny
    • Logopeda
  • Dziennik nauczyciela
  • Wywiadówka24
  • Plan lekcji 2025/2026
    • Rada Rodziców
    • Ogłoszenia
    • Dowóz
    • Deklaracja dostępności
    • Informacja o działalności SP6
    • Wnioski
    • Raport o dostępności
    • Rekrutacja do klas pierwszych
    • Rekrutacja do klas sportowych
    • Rekrutacja do szkól ponadpodstawowych
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start

Nagroda dla Oliwii z 7c

W dniu 9 czerwca 2026 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu odbył się XXXII Powiatowy Konkurs Piosenki „Śpiewać każdy może”. Motywem przewodnim tegorocznej edycji było hasło: „Nie hejtuję – motywuję!”.

Naszą szkołę reprezentowała Oliwia Jachyra z klasy 7c, która zdobyła II miejsce w III kategorii – klasy VII–VIII. Oliwia rewelacyjnie wykonała piosenkę „Oceany”  z repertuaru Moniki Urlik.

Oliwii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne w czasie wakacji w SP6

W dniach od 9 czerwca do 23 czerwca 2026 r. w naszej szkole prowadzona będzie rekrutacja na zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne dla dzieci z klas I – III, które spędzają wakacje w mieście. Uczniowie zapisywani będą do 2 różnych grup na każdy z dwóch turnusów:

I       29 czerwca – 3 lipca 2026 r. od godz. 630 do godz. 1530

II     6 lipca – 10 lipca 2026 r. od godz. 630 do godz. 1530

W trakcie zajęć dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek, natomiast rodzice pokryją koszty zaplanowanych w programie działań, m.in. wycieczek, zajęć pozaszkolnych.

Zgłoszenie dziecka na półkolonię należy dokonać telefonicznie – nr do kontaktu: 17 7875270 lub osobiście.

Karta zgłoszenia do odebrania w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Solskiego 8.

Szczegółowe informacje dotyczące półkolonii zostaną przekazane w późniejszym terminie zainteresowanym rodzicom.

regulamin

Uroczysta Gala w Podkarpackim Kuratorium Oświaty w Rzeszowie  

8 czerwca 2026 r. Maksymilian Bisowski wraz z Panem Dyrektorem Grzegorz Tychanowicz uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej tegoroczne zmagania uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Wydarzenie było okazją do uhonorowania uczniów osiągających najwyższe wyniki w konkursach przedmiotowych oraz do podkreślenia znaczenia ich pracy, zaangażowania i talentu. Podczas gali wręczono dyplomy i wyróżnienia laureatom oraz finalistom, a także podziękowano nauczycielom i dyrektorom szkół za wspieranie młodzieży w rozwijaniu zainteresowań i pasji.
Udział w uroczystości stanowił ważne wyróżnienie oraz okazję do reprezentowania szkoły podczas jednego z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w województwie podkarpackim.
 Gratulujemy Maksymilianowi osiągniętych sukcesów i życzymy dalszych osiągnięć naukowych.
 

Grad medali pływaków SP 6 w Mielcu!

Podczas Letnich Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Dębicy (6–7 czerwca) uczniowie klas mistrzostwa sportowego SP nr 6 w Mielcu, reprezentujący Ikar Stal Mielec, zdobyli aż 25 medali:  7 złotych,  11 srebrnych i  7 brązowych.
Najlepiej zaprezentowała się Patrycja Badyl, która wywalczyła 4 złote i 2 srebrne medale. Świetnie spisali się również: 
 Karol Wiech – 4 srebrne i 1 brązowy medal,  Kacper Stefaniak – 1 złoty i 3 brązowe medale,
 Michał Krajewski – 1 złoty medal,  Aleksandra Rutkowska – 3 srebrne i 1 brązowy medal, 
 Zuzanna Pietras – 2 srebrne medale, 
 Milena Głaz – 1 brązowy medal.
Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów Joanny Rusek i Roberta Wieczorka. 
Na uznanie zasługują także Karolina Kania, Gabriel Czaja, Szymon Dybski i Tymoteusz Boicetta za ambitną walkę i wartościowe wyniki. 
 Brawo i powodzenia w kolejnych startach!

Więcej…

Razem dla dzieci – wolontariat, który ma znaczenie

5 czerwca panie: Renata Pienczewska oraz Angelika Rybak-Pietryka przekazały na oddział dziecięcy Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu dary zebrane przez uczniów naszej szkoły w ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu z okazji Dnia Dziecka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w tę piękną akcję. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy sprawić radość dzieciom przebywającym w szpitalu i pokazać, jak wielką wartość ma dzielenie się dobrem z innymi.
Wszystkim pacjentom oraz personelowi szpitala życzymy dużo zdrowia, siły, uśmiechu każdego dnia oraz wielu powodów do nadziei i radości. Niech życzliwość i dobro, którymi się dzielicie, wracają do Was ze zdwojoną mocą.
Razem możemy więcej! #SzkolneKołoWolontariatu #DzieńDziecka #Pomagamy #RazemMożemyWięcej #Mielec.

ROSNĄ NAM PLASTYCZNE TALENTY! 

Z ogromną dumą i radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w konkursie plastycznym organizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu. 
Szymon Górski, uczeń klasy I b, zdobył II miejsce, natomiast Marlena Mazur, uczennica klasy 6 b, otrzymała wyróżnienie.  Tematem konkursu było: „Mielec – moje miejsce do życia oczami dziecka”. 
To wyjątkowe osiągnięcia są dowodem talentu artystycznego, kreatywności oraz zaangażowania naszych uczniów. Jesteśmy niezwykle dumni, że tak pięknie reprezentowali naszą szkołę i pokazali swoje spojrzenie na rodzinne miasto. 
Serdecznie gratulujemy Szymonowi i Marlenie tego sukcesu!
Życzymy Wam kolejnych nagród, wielu twórczych pomysłów, nieustającej inspiracji oraz dalszego rozwijania artystycznych pasji. Brawo! Jesteśmy z Was bardzo dumni! 
  1. Sukces naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2026”! 
  2. Dzień Dziecka z siatkówką w SP6!
  3. "ZBUDUJMY RAZEM RWD-6"

Strona 1 z 120

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

#laboratoriaprzyszłości»

Aktywna tablica

Podkarpakie Centrum Nauki

Jesteśmy na facebooku»

Szkoła z klasą»

Narodowy Program...»

#niebieskieigrzyska»

Projekt "Przyjazna szkoła"»

 

"Odblaskowa szkoła»

Informacje

  • Home
  • Informacje/Podziękowania
  • RODO
  • Skrzynka e-PUAP
  • BIP
  • Kontakt z nami
  • Urząd Miejski w Mielcu

60-lecie szkoły

  • Historia kołem się toczy ... czyli 60 lat mieleckiej "szóstki"
  • 60 lat szkoły - film
  • Podziękowania dyrektora szkoły
  • Gratulacje z okazji jubileuszu 60-lecia szkoły
  • Galeria zdjęć I
  • Galeria zdjęć II
Najnowsze ogłoszenia
  • "Uwaga na kleszcze" - materiały edukacyjne
  • System kaucyjny
  • Edukacja zdrowotna
  • Bezpieczna szkoła
  • List minister edukacji
  • Webinar dla rodziców