11 października w sali gimnastycznej przy ul. Biernackiego nasi uczniowie gościli przedstawicieli Stowarzyszenia Społeczno- Edukacyjnego Orzeł Biały- Strzelec oraz Jednostki Strzeleckiej 2093 im. gen. broni Władysława Sikorskiego w Mielcu- pana Łukasza Przybyło oraz p. Marię Wilk.
Celem spotkania było zapoznanie uczniów z działalnością Stowarzyszeń działających na terenie naszego miasta, prezentacja wojskowego umundurowania oraz postawy strzeleckiej.
Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Szóstka- Szkoła Marzeń i było realizacją zadania publicznego w ramach wygranego konkursu ofert "Historia Wojska Polskiego muralem pisana" zorganizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej na realizację muralu "Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura- asy polskiego lotnictwa" na budynku szkoły przy ul. Solskiego.
Naszym gościom serdecznie dziękujemy i już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania.