Wspaniałe wieści napłynęły z Oświęcimia, w którym odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w wieku 15 lat. Paulina Gąska uczennica naszej szkoły z klasy 8e mistrzostwa sportowego zdobyła brązowy medal na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym, a na 100 m stylem grzbietowym zajęła 13. miejsce.Emocji nie brakowało, a na koniec były euforia i łzy radości. To kolejny medal ucznia naszej szkoły, po Mikołaju Wilku na Mistrzostwach Polski.

Równolegle w Ostrowcu Świętokrzyskim w swoich pierwszych Mistrzostwach Polski startowali juniorzy w wieku 14 lat, a  SP 6 reprezentowali: Matylda Malec, Oliwier Spandlowski i Apostolos Ftaras. Najwyżej na 16. miejscu rywalizację zakończyła Matylda Malec w wyścigu na 1500 m stylem dowolnym oraz Apostolos Ftaras, który uplasował się się na 18. miejscu na 200 m stylem klasycznym. Wszyscy zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe. Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Robertowi Wieczorkowi sukcesów.