Wszystko – jak ktoś orzekł – muzyczne ma podłoże.

Nawet księżyca blask.

Czym jest muzyka? Nie wiem.

Może po prostu niebem z nutami zamiast gwiazd. L.J. Kern

Tradycyjnie od wielu lat  w czerwcu w nasze szkole odbywa się Przegląd twórczości szkolnej Mam talent. W tym roku 12 czerwca w sali gimnastycznej przy ulicy Biernackiego uczniowie prezentowali swoje umiejętności w kategoriach: śpiew, gra na instrumentach, taniec, recytacja oraz inne zainteresowania. Mieliśmy okazję zobaczyć i podziwiać, co potrafią.  Koncert poprowadził Miłosz Rado z klasy 7d.

Publiczność przyjęła młodych artystów bardzo życzliwie i pozytywnie reagowała podczas  występów, o czym świadczyły gromkie brawa na zakończenie koncertu.  Mieliśmy też okazję posłuchać  piosenki przewodniej do naszej szkolnej imprezy, którą ułożyła i zaśpiewała sztuczna inteligencja.

Uczniowie, którzy brali udział w przeglądzie otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz  słodką niespodziankę. W tegorocznej edycji wystąpili:

Kinga Podsiadło kl.2b          śpiew

Natasza Lalik kl.2b              śpiew

Kornelia Sudoł kl.2b            śpiew

Iga Laskowska kl.2b            śpiew

Amelia Rak kl.2b                  śpiew

Nadia Kuras kl.6b                śpiew

Dominika Fajt kl.6c             szydełkowanie

Aleksandra Barzyk kl.6c     taniec

Oliwia Jachyra kl.5c            taniec i śpiew

Lena Dul kl.5c                      gra na keyboardzie

Maja Woźniak kl.8a             śpiew

Miłosz Rado kl.7d                 śpiew i recytacja

Hubert Muciek kl.7d            gra na keyboardzie

Szymon Muciek kl.7d          gra na gitarze

Wiktoria Półbrat kl.7b        śpiew

Nika Hrudinkina klasa wstępna/ oddział przygotowawczy           gra na keyboardzie

Maria Szambra klasa wstępna/ oddział przygotowawczy             gra na flecie

zespół wokalny z klasy wstępnej

Gratulujemy młodym artystom występów.

Nad całością czuwała pomysłodawczyni przedsięwzięcia pani Alicja Jasińska, a wspierali ją pani Joanna Gil -oprawa plastyczna, pani Edyta Kulińska-organizacja oraz pan Robert- przygotowanie sprzętu technicznego.