W dniu 24 maja 2024r uczniowie klasy 4b i 4c wraz z opiekunami odwiedzili Podkarpackie Centrum Nauki ,,Łukasiewicz” w Jasionce, które posiada wyjątkową ofertę powiązaną z różnymi dziedzinami nauki. Uczniowie naszej szkoły uczestnicząc w warsztatach biologicznych, chemicznych i fizycznych mieli możliwość eksperymentowania, odkrywania i wykonywania ciekawych doświadczeń, które zachęcają do poznawania otaczającego nas świata. Wiedza przekazywana multisensorycznie, rozwija wyobraźnię i zachęca do nauki. Uczniów zachwyciły również liczne interaktywne wystawy powiązane z człowiekiem, otaczającą go przyrodą i cywilizacją. Wyjazd zorganizowany przez p. Agnieszkę Brunecką był świetnym połączeniem nauki i zabawy.

Red. R. Jaśkiewicz