Po raz kolejny dziewczęta wywalczyły  pierwsze miejsce  w Finałach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci rozegranych 17 maja w Krośnie, płynąc w składzie Woyterska Lena, Włoszczyna Aleksandra ,Wasiuta Malwina, Nikola Bartkowicz ,Milena Głaz i Adriana Antoniou.
Sztafeta chłopców w składzie Nikodem Hyjek ,Patryk Barczyński ,Szymon Rybak ,Maksymilian Witowski, Kacper Stefaniak i Franciszek Kierys wywalczyła trzecie miejsce.
Indywidualnie pierwsze miejsce zajęła Adriana Antoniou na dystansie 50 m stylem motylkowym i Aleksandra Włoszczyna na dystansie 50 m stylem grzbietowym.
Miejsce drugie wywalczył Kacper Stefaniak na dystansie 50 m stylem grzbietowym a miejsce trzecie zdobyła Milena Głaz na dystansie 50 m stylem motylkowym i Franciszek Kierys na dystansie 50 m stylem dowolnym.
Gratulujemy uczniom klas Mistrzostwa Sportowego oraz trenerom .