Niniejszym mamy zaszczyt oficjalnie ogłosić, że rozpoczynamy nowy projekt, w ramach którego powstanie kolejny mural na ścianie budynku naszej szkoły.
16 września 2024 r. Stowarzyszenie Szóstka- Szkoła Marzeń, działające przy naszej szkole, a reprezentowane przez Katarzynę Dudek-Demidowską oraz Renatę Pienczewską w towarzystwie dyrektora szkoły Grzegorza Tychanowicza, podpisało umowę z Ministerstwem Obrony Narodowej na realizację oferty konkursowej pn "Historia Wojska Polskiego muralem pisana", otrzymując 22 684 zł dofinansowania.
Ofertę konkursową " Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura- asy polskiego lotnictwa" przygotowała nauczycielka języka polskiego Angelika Rybak-Pietryka
Wykonawcą kolejnego malowidła będzie absolwent naszej szkoły p. Wojciech Rokosz.

Wyjazd do Warszawy był również świetną okazją do wizyty na Cmentarzu Powązkowskim, gdzie znajduje się grób Franciszka Żwirki Stanisława Wigury- patronów naszej szkoły.
Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.