W dniu 24 maja  w sali audiowizualnej Biblioteki Miejskiej SCK odbyła się szósta edycja Miejskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Muzyka na językach”.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Oliwia Jachyra z klasy 5c i Maja Woźniak z klasy 8a, które zaprezentowały piosenki w języku angielskim. Gratulujemy wspaniałego występu.

Drugim  konkursem był XXX Miejski Konkurs Piosenki „Śpiewać każdy może’’, który odbył się 2 czerwca w Pałacyku Oborskich.

W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły w trzech kategoriach:

w kategorii I – Amelia Rak z klasy 2b

w kategorii II – Oliwia Jachyra z klasy 5c

w kategorii III – Miłosz Rado z klasy 7d.

Reprezentanci naszej szkoły wypadli wspaniale. Amelia Rak wyśpiewała 3. miejsce, a Oliwia Jachyra Specjalną - Nagrodę Prezydenta Mielca. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach muzycznych gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu muzycznych pasji.