W dniu 13  maja 2024 rozpoczyna się  rejestracja uczniów klas ósmych do systemu rekrutacyjnego. W załączeniu przesyłam Państwu ofertę edukacyjną do szkół ponadpodstawowych, poradę dla uczniów, oraz instrukcję pierwszego logowania uczniów.

Wszystkie te informacje znajdują się również pod linkiem:

Jednocześnie przypominam i proszę, aby uczniowie mieli na uwadze, że jeśli myślą o oddziale przygotowania wojskowego to muszą w swoich wyborach zaznaczyć taki oddział do 31 maja 2024 do godziny 15:00. Tylko takie zaznaczenie oddziału pozwoli im na uczestnictwo w sprawdzianie uzdolnień kierunkowych.

Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów dla waszych absolwentów.

1. Jak zarejestrować się w systemie Nabór Szkoły ponadpodstawowej
  2. Nabór elektroniczny do Szkół Ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Mielecki na rok szkolny 2024/2025
  3. Oferta edukacyjna w pozostałych publicznych szkołach ponadpodstawowych z terenu Powiatu Mieleckiego na rok szkolny 2024/2025
  4. Oferta edukacyjna na rok szkolny 2024/2025 w szkołach ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Mielecki
  5. Jak dostać się do szkoły ponadpodstawowej?
    Instrukcja dla uczniów, którzy uczą się w szkołach podstawowych,
    które przekazują dane do systemu rekrutacji elektronicznej
  6. Jak dostać się do szkoły ponadpodstawowej?
    Instrukcja dla uczniów, którzy uczą się w szkołach podstawowych
    które przekazują dane do systemu rekrutacji elektronicznej
  7. Zarządzenia nr 1/2024 Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 26 stycznia 2024 r.