Podziękowania Prezydenta RP -  Narodowe Czytanie 2021

„Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej była tegoroczną lekturą podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji Narodowego Czytania 2021. Narodowe Czytanie jest organizowane przez Prezydenta RP od 2012 r. Celem akcji jest zachęcenie młodzieży do wspólnego poznawania największych dzieł polskiej literatury. Nasza szkoła bierze w niej udział od samego początku. W akcję zbiorowego czytania włączyli się chętni uczniowie z klas VII i VIII. Pamiątką po wspólnym czytaniu była okazjonalna pieczęć z Kancelarii Prezydenta RP. Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za współtworzenie Narodowego Czytania 2021 od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz okolicznościowy egzemplarz „Moralności pani Dulskiej”.

Red. A. Ungeheuer