Ogłoszenia
Klasa 1d poznaje "Funkcje pieniadza"

W dniu 20.12.2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie pracownika banku  PKO BP – Joanny Bochenek z uczniami klasy 1d. Tematem spotkania były „Funkcje pieniądza”. Podczas ciekawego i dynamicznego spotkania uczniowie prezentowali swoją wiedzę na temat rozumienia pojęcia pieniądza; wyjaśniali, dlaczego ludzie posługują się pieniądzem; określali, jakie funkcje pełni pieniądz;  przedstawiali, jakie związki zachodzą pomiędzy pracą, a zarabianiem pieniędzy.

Więcej…
 
Harmonogram zebrań z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 12 stycznia 2017 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:

klasy I – III godzina 1630

 

klasy IV – VI godzina 1800

 
Zyczenia

 

 
Zaprszenie: Orszak Trzech Króli

Zapraszamy do uczestnictwa w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się dnia 06.01.2017. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 10:30 w parafii Ducha Świętego na Borku.

Przemarsz w orszaku na Starówkę.

Zakończenie ok. Godz. 14:00

Obowiązkowo czerwona peleryna na kurtkę.

Chłopcy mogą mieć tarcze, miecze. Korony są zapewnione dla uczestników marszu, otrzyma je każdy przed Mszą Świętą na Borku.

 
Informacja

Istnieje możliwość zapewnienia opieki dzieciom rodziców pracujących w czasie przerwy świątecznej tj. w dniach:
23 grudnia 2016 r. w godzinach  6.00 – 16.30
27 grudnia 2016 r. w godzinach  6.00 – 16.30
28 grudnia 2016 r. w godzinach  6.00 – 16.30
39 grudnia 2016 r. w godzinach  6.00 – 16.30
30 grudnia 2016 r. w godzinach  6.00 – 16.30.
Zainteresowani rodzice uzupełniają wniosek (do pobrania ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły), składają do dyrektora szkoły za pośrednictwem wychowawców klas.
Termin składania wniosków – do 19 grudnia 2016 r.(poniedziałek) do godz. 15.00.

pobierz wniosek

 
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW!!!!

Gorąco zachęcamy rodziców, którzy są zainteresowani doskonaleniem umiejętności wychowawczych, do udziału w cyklu 7 warsztatów pn. Szkoła dla Rodziców

Jest to program psychoedukacyjny stworzony z myślą o doskonaleniu kompetencji wychowawczych rodziców, w tym skutecznej komunikacji z dzieckiem, budowania relacji, radzenia sobie z trudnymi zachowaniami. Szkoła dla rodziców jest adresowana zarówno do rodziców, którzy na co dzień świetnie radzą sobie z wychowaniem swoich pociech, jak i do tych, którzy napotykają na trudności w tym zakresie.

Więcej…
 
Oddaj krew i uratuj czyjeś życie

 

ODDAJ KREW I URATUJ CZYJEŚ ŻYCIE

KREW JEST BEZCENNYM DAREM ŻYCIA, KTÓREGO NIE DA SIĘ WYPRODUKOWAĆ.

ZOSTAŃ BOHATERM SWOJEGO DZIECIAKA – DOŁĄCZ DO GRONA KRWIODAWCÓW!

Dziękujemy za wpisanie się na listę Honorowych Dawców Krwi!

Krótka informacja o przebiegu i postępowaniu podczas oddawania krwi przez dawców.

Więcej…
 
Reforma w edukacji

biuletyn

 
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 29 listopada 2016 r. (wtorek) według następującego harmonogramu:

klasy I – III godzina 1630

klasy IV – VI godzina 1730

 
Wspieramy Zespół Szkól Technicznych

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu wzięli udział w konkursie organizowanym przez serial "Szkoła" i telewizję TVN. Zadanie polegało na nagraniu teledysku do piosenki Dawida Kwiatkowskiego "Niezniszczalni". Spośród ponad 200 klipów nadesłanych przez uczniów z całej Polski jury wybrało 12 najlepszych. Wśród nich znalazł się ten nagrany przez naszych kolegów. Teraz wszystko w rękach internautów. Zwycięży teledysk z największą ilością głosów. Nagroda to koncert Dawida Kwiatkowskiego w zwycięskim mieście oraz pieniądze przeznaczone na materiały edukacyjne dla szkoły . Głosowanie trwa do piątku, 18 listopada na stronie internetowej serialu "Szkoła" w zakładce Konkurs. ( http://szkola.tvn.pl/teledysk/ranking/piotr-zespol-szkol-technicznych-w-mielcu,4206.html?sort=najpopularniejsze ) Głosy można oddawać codziennie. Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting