Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie!

20 października 2022 roku Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu obchodziła Jubileusz 60-lecia istnienia. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy tego dnia zechcieli z nami świętować. Podziękowania kieruję do przedstawicieli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Starostwa Powiatowego w Mielcu, Urzędu Miejskiego Miasta Mielca oraz Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych, Podstawowych i Przedszkoli. Wyrażam wdzięczność: Radzie Rodziców, Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom, którzy tak licznie przybyli do sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Słowa uznania kieruję do przedsiębiorców, który wsparli finansowo organizację jubileuszu.

Serdecznie dziękujemy za liczne głosy sympatii, pamiątkowe grawertony oraz listy gratulacyjne, które przez długi czas będą przypominały o tym wydarzeniu.

Grzegorz Tychanowicz

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6