Ogłoszenia
Już wkrótce zagra w naszj szkole..

21 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW


Od poniedziałku 7 stycznia 2013 r. rozpoczynamy w szkole zbiórkę pieniędzyw klasach.
We wtorek i środę (8 i 9 stycznia) będzie niepowtarzalna okazja zakupu wyjątkowych serduszek w cenie 2zł zaopatrzonych w podpisy nauczycieli różnych przedmiotów uczących w klasach 4-6. Uprawniać będą  do zwolnienia z pytania (do wykorzystania jeszcze w tym półroczu). Niespodzianką będzie 10 yokerów z podpisem pana dyrektora Grzegorza Tychanowicza. Jeśli na nie trafisz, sam zadecydujesz, z którego przedmiotu unikniesz pytania.

FINAŁ SZKOLNEJ ZBIÓRKI 11 STYCZNIA 2013 ROKU. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA LOS INNYCH! KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY! SIE MA!!!!!!!!!!!!!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SP 6.

 
Podziękowania dla uczniów

 

 
Warsztaty z programowania i budowy robotów

W dniu 18.12.2012 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty "Tematyka budowy i programowania robotów". Warsztaty zorganizowane zostały przez Wydział Edukacji i Spraw Społecznych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii. Promują trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu z możliwością rozwoju swojej kreatywności, umiejętności logicznego myślenia oraz pracy zespołowej.

 

 
Nasza gazetka

Strona tytułowa KleksikaZ okazji Światowego Święta Pluszowego Misia ukazał się listopadowy numer pisemka „Kleksik”. Dzieci z klasy I „b” umieściły w nim swoje rysunki, a kl. III „d” zredagowała „Zagadkowo”. W „Kleksiku” znaleźć się mogą Wasze wiersze, opowiadania, rysunki
i ciekawostki z życia szkoły. A może macie własne pomysły na ciekawą gazetkę? Zachęcamy wszystkich do udziału w redagowaniu naszego „Kleksika”. Zbieramy materiały do grudniowego numeru. Możecie je przynosić do biblioteki szkolnej.
MN

 

ps. Dziękujemy p. Marysi Nowakowskiej za wieloletnie wydawanie Kleksika wspólnie z najmłodszymi uczniami naszej szkoły.

 

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ W SZKOLE I W DOMU, NIE BĘDZIESZ SZKODZIŁ PRZY TYM NIKOMU!

Nasza szkoła aktywnie włączyła się w akcję promującą oszczędzanie energii elektrycznej. W ramach tej akcji planujemy:

- konkursy plastyczne,
- turniej wiedzy na temat sposobów oszczędzana energii,
- niespodzianki dla uczestników.


Organizatorzy:
Samorząd Uczniowski, Szkolny Klub Europejski „Euroszóstka”

 

 

 


Zebrania z rodzicami

 

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6  odbędą się w dniu 14 listopada 2012 r. (środa) wg następującego harmonogramu:

klasy IV - VI - godzina 1600

klasy I - III - godzina 1800

 

 

 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

 


Dzień wolny...

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu informuje, że dzień 11 października 2012 (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych  (zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 05.10.2010r.).
Istnieje możliwość udziału uczniów w tym dniu w zajęciach opiekuńczo  -  wychowawczych   w   świetlicy   szkolnej, czynnej  w godzinach 6.30 ? 16.15.
Prosimy o zgłaszanie dzieci, które będą przebywać w świetlicy 11 października do dnia    09.10.2012 r

 

Jubileusz naszej szkoły

 

W bieżącym roku Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury w Mielcu obchodzi 50-lecie swojego istnienia.

Z tej okazji 10 października 2012 r. odbędzie się w kościele pw. MBNP o godz. 1330 uroczysta Msza św., a o godz. 1500 w budynku szkoły nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz otwarcie wystawy prac uczniowskich o godz. 1530 - 1900.
15 października 2012 r. odbędzie się  uroczysta akademia w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu o godz. 1030 i 1230.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych uroczystościach absolwentów, byłych pracowników dydaktycznych i administracyjnych, a także wszystkich sympatyków naszej szkoły.


Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP6 w Mielcu

 

 


Rok szkolny rozpoczęty?

W poniedziałek, 3 września, podczas uroczystych akademii uczniowie klas 1-6 wraz z wychowawcami zainaugurowali nowy rok szkolny 2012/2013. W 33 oddziałach klasowych (ponad 800 uczniów) będzie uczyć 60 nauczycieli. Uśmiechnięci, odświętnie ubrani z nadzieją, że ten rok będzie pomyślny uczniowie oczekiwali na pierwsze spotkanie z kolegami z klasy i wychowawcami. Przed nami nowe wyzwania, dlatego życzymy dyrekcji, nauczycielom satysfakcjonującej pracy a uczniom wytrwałości w nauce oraz osiągania jak najlepszych wyników. Powodzenia!

 


Przy Solskiego zmiany?

Jesteśmy u progu nowego roku szkolnego, a w ,,szóstce?? zmiany. I tak jak w życiu coś się kończy, a coś zaczyna, od nowego roku szkolnego 2012/2013 nowym dyrektorem SP6 został pan Grzegorz Tychanowicz- dotychczasowy zastępca dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Jego poprzednik pan Lech Stacho był dyrektorem ,,szóstki?? aż przez 22 lata. Nauczyciele i uczniowie uroczyście pożegnali pana dyrektora 30 czerwca podczas akademii na zakończenie roku szkolnego, na której to pan Lech Stacho dzielił się swoimi wspomnieniami i wrażeniami z długoletniej pracy.

W pierwszym dniu nowego roku szkolnego podczas akademii serdecznie powitamy nowego ,,gospodarza?? naszej szkoły, życząc mu pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz dobrej współpracy z gronem pedagogicznym, rodzicami i uczniami.

 

zobacz galerię>>
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia11121314NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting