pływanie
IKAR wciąż najlepszy na Podkarpaciu

Pływacy „Ikara” Mielec zwyciężyli w punktacji drużynowej Pucharu Ziemi Podkarpackiej. W sobotę 16 kwietnia na pływalni MOSiR w Tarnobrzegu odbyły się zawody pływackie „Memoriał Jerzego Szczerbatego” ,  Puchar Ziemii Podkarpackiej. W zawodach wzięło ponad po nad  130 zawodników z 10 klubów. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli pływacy MKS „Ikar” Mielec.

Duży wpływ na zwycięstwo mieli uczniowie naszej szkoły, uczniowie klas pływackich VI i V, którzy dołożyli parę punktów w klasyfikacji generalnej.

Więcej…
 
Brawo pływacy Ikara

Kolejny udany start zanotowali młodzicy 12 i 13 lat, pływacy Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” Mielec na rozgrywanych w dniach 19-20 marca 2016 roku na pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Świętokrzyskim na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 lat. W zawodach startowało 200 zawodników z 14 klubów województw świętokrzyskiego, podkarpackiego i mazowieckiego.

Wśród drużyn młodzików 12 lat podopieczni trenerki Joanny Rusek w ogólnej klasyfikacji zajęli drugie miejsce, a młodzicy 13 lat podopieczni trenera Roberta Wieczorka trzecie miejsce.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Projekt unijny

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Cyfrowa szkoła

O szkole

moodle

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting