pływanie
Klasa Mistrzostwa Sportowego z Pływania

W roku szkolnym 2017/2018 po reformie oświaty  w Szkole Podstawowej nr 6 po raz pierwszy w historii szkoły powstała Klasa Mistrzostwa Sportowego, która  liczy 15 uczniów. Wszyscy pływacy uczęszczali dodatkowo na zajęcia Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” Mielec w klasie trzeciej. Od tego roku szkolnego przewidziane jest 16 godzin wychowania fizycznego w tygodniu. Zajęcia na pływalni odbywają się codziennie 2 godziny rano, trzy razy w tygodniu  na sali gimnastycznej i dwa razy treningi popołudniowe w MKS "Ikar".

Klasa już w tym roku szkolnym osiągnęła wielki sukces i wraz z V klasą (sportowa pływacka) zwyciężyli w Podkarpackiej Lidze Dzieci 10 – 11 lat.

 

 
Nasi uczniowie pływacy wciąż najlepsi na Podkarpaciu

W Tarnobrzegu 4 listopada odbyła się II runda Podkarpackiej Ligi dzieci 10-11 lat, gdzie po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie klasy IV Mistrzostwa Sportowego i klasy V Sportowej Szkoły Podstawowej nr 6, zawodnicy MKS IKAR Mielec utrzymali i powiększyli przewagę nad rywalami w naszym województwie co przed ostatnią rundą, która odbędzie się w Rzeszowie 10 grudnia napawa optymizmem, że będziemy najlepsi w województwie.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting