Brawo najmłodsi pływacy

W Horyńcu Zdroju 7.10.2017 do rywalizacji przystąpili najmłodsi zawodnicy IKARA uczniowie IV klasy Mistrzostwa Sportowego Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, gdzie rozegrano I Rzut Podkarpackiej Ligi Dzieci 10-11 lat. W zawodach uczestniczyło 166 zawodników z 12 klubów Podkarpacia. Rywalizację w lidze klub rozpoczął od zajęcia I miejsca w klasyfikacji drużynowej 10 lat (klasa IV Mistrzostwa Sportowego i klasa V sportowa o profilu pływanie w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu)

Miejsca na podium i punkty zdobywali :

- Jan Gancarz – I miejsce na 50 m stylem klasycznym i V na 100 m stylem zmiennym

- Weronika Dubiel – III miejsce na 100 m stylem zmiennym i IV miejsce na 50 dowolnym

- Adrian Ochalik - III miejsce na 50 m stylem dowolnym i VI na 100 m stylem zmiennym.

- Filip Blicharz – III miejsce na 50 m stylem klasycznym i V miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Gabriela Lachowska – IV miejsce na 50 m stylem grzbietowym

- Mikołaj Wilk – II miejsce na 50 m stylem grzbietowym i IV na 100 m stylem zmiennym, to zwodnicy trenera Roberta Wieczorka

- Maja Tchórzewska – II kejsce na 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem zmiennym

- Paulina Zygiel – I miejsce na 100 m stylem klasycznym i V miejsce na 50 m stylem motylkowym

- Izabela Michno – III miejsce na 50 m stylem dowolnym i VI miejsce na 50 m stylem motylkowym

- Jakub Pikor – V miejsce na 50 m stylem motylkowym i VI miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Maciej Stanisz – VI miejsce na 100 m stylem klasycznym

W wyścigu sztafetowym 4 x 50 metrów stylem dowolnym mix (2 dziewczynki i 2 chłopców) sztafera klasy czwartej okazała się najlepsza – Gancarz Jan, Ochalik Adrian, Dubiel Weronika, Maja Tchórzewska) a sztafeta klasy piątej zajęła VI miejsce – Iza Michno, Szymon Muras, Maja Zduńska, Jakub Pikor.

Gratulujemy

filmoteka.jpg