Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10 i 11-letnich

W tegorocznych Mistrzostwach Okręgu w pływaniu dzieci 10 i 11 letnich startowało 193 zawodników i zawodniczek z 14 klubów okręgu podkarpackiego. Ikara Mielec reprezentowało 29 najmłodszych pływaków. Najlepiej wypadła 10 letnia Maja Tchórzewska zostając dwukrotną mistrzynią okręgu na dystansie 100 m st. klasycznym i 50 m st motylkowym, vice mistrzynią na 100 zmiennym i dwukrotną drugą vice mistrzynią na 50 m st. klasycznym i 100 m st.dowolnym. Vice mistrzostwo przypadło również Jankowi Gancarzowi – jeden srebrny i 3 brązowe medale - i  Oliwierowi Krakowskiemu – 3 brązowe medale.

Wśród 11-latków miejsce na podium i tym samym vice mistrzostwo zdobyła Paulina Zygiel na dystansie 100 i 200 m st. klasycznym a wśród chłopców Szymon Mura spłynąc 100 m st klasycznym wywalczył brąz. Gratulacje dla najmłodszych.

 

 

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting