Nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII od 9 listopada 2020 r.
czcionka

Mistrzostwa Powiatu w czwórboju

20 maja 2010 na mieleckim stadionie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w 4 - boju lekkoatletycznym. Nasi uczniowie startowali w kategoriach dziewcząt i chłopców. Dziewczęta występujące w składzie: M.Jacher,   M.Sypek, M.Starzec, N.Lis, W.Kysiak, P.Kamuda, K.Kozioł, Z.Kordyś zajęły II miejsce, ulegając zespołowi SP 3 zaledwie 10 punktami, co świadczy o  zaciętej walce. Natomiast chłopcy w składzie:  M.Muniak,  P.Wąs,  P.Jacher, S.Tara, K.Kulig nie mieli sobie równych i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. Oprócz medali w kategorii drużynowej nasi zawodnicy również klasyfikowani byli na czołowych miejscach indywidualnie. Małgorzata Jacher zajęła I miejsce spośród dziewcząt, a Karol Kulig III miejsce w rywalizacji chłopców.

red.M.Kulig

Procedury covid -19