Nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII od 9 listopada 2020 r.

Miedzyszkolne konkursy klas I- III

Dnia 12 maja 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas III ?Mistrz Ortografii?. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Laureatami Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego klas III ?Mistrz Ortografii? zostali:  I miejsce - Jakub Galica kl. IIIe (opiekun D. Narowska) 39,25 pkt. III miejsce ? Aleksandra Chęciek kl. IIIb (opiekun D. Kaławaj) 38,5 pkt. Wyróżnienie ? 37,5 pkt Magdalena Szczepańska  kl.IIIb (opiekun D. Kaławaj)

Dnia 7 maja 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas III ?Jestem Omnibusem?. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Laureatami Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas III ?Jestem Omnibusem? zostali:      III miejsce ? Hubert Brzoza kl. IIIa (opiekun B. Kosińska)
Wyróżnienie ? Maciej Król kl. IIIb (opiekun D. Kaławaj)