THE CHAMP OF WORDS

W poniedziałek 26 kwietnia w naszej szkole odbył sie finał nowego konkursu języka angielskiego dla klas czwartych-THE CHAMP OF WORDS - Mistrz słówek. Do eliminacji w marcu przystąpili wszyscy uczniowie klas czwartych. Sprawdzono w formie pisemnej znajomość słówek przewidzianych w programie nauczania klasy trzeciej i czwartej. Wyłoniono 12 finalistów, którzy w drugim etapie konkursu odpowiadali na pytania zadawane przez organizatorów. Rewelacyjną znajomością słówek okazał się uczeń klasy IV a - Krzysztof Cisło. Drugie miejsce zajęli Mateusz Włodarczyk i Agnieszka Słomba. Nagrody dla zwycięzców ufundowała Szkoła Języków Obcych "PROGRESS" z Mielca oraz P. Renata Karkosza- właściciel sklepów na ul. Szopena. Organizatorzy - Beata Cetnar i Renata Jaśkiewicz. Gratulujemy wszystkim finalistom

 

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting