Jak co roku odbywa się w naszej szkole, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, przegląd twórczości szkolnej pod hasłem Mam talent. Tym razem 14 czerwca w sali gimnastycznej w budynku przy Biernackiego wystąpiło 12. uczestników, którzy zaskoczyli nas inwencją twórczą i talentem.

Aleksandra Kagan z klasy 8e, Adam Kagan z klasy 5b, Miłosz Rado z klasy 6d, Emilia Kozioł z klasy 6d oraz Wiktoria Półbrat z klasy 6b zaśpiewali publiczności swoje ulubione piosenki z repertuaru polskich i zagranicznych artystów.

Podziwialiśmy taniec nowoczesny zaprezentowany przez Gabrielę Kobę i Maję Krawiec z klasy 7a.

W tym roku na gitarze zagrali: Szymon Muciek z klasy 6d, Julia Fronc z klasy 4a oraz Aleksandra Kagan z klasy 8e zaś na keyboardzie Hubert Muciek z klasy 6d.

Utwory poetyckie wyrecytowali uczniowie: Nadia Gembal i Karolina Moryl z klasy 6a oraz Adam Kagan z klasy 5b.

Przegląd poprowadzili uczniowie z klasy 7e Agata Mielnicka oraz  Nikodem Padykuła. A wszystko to odbyło się pod czujnym okiem pani Alicji Jasińskiej, pomysłodawczyni imprezy.

Dziękujemy za udział młodym artystom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

red. EK