Jedziemy do Sejmu?

Uczniowie ,,szóstki?? chętnie biorą udział w różnych konkursach literackich. Tym razem gra była warta świeczki, ponieważ nagrodą główną był wyjazd na wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem Sejmu i Senatu RP. Należało napisać jak najlepszy utwór poetycki lub prozatorski, którego hasłem przewodnim są słowa: Tu wszędzie jest moja Ojczyzna. I udało się! W tym roku laureatkami zostały i do stolicy pojadą Małgorzata Jaśkiewicz z klasy 5c oraz Maria Zalotyńska z klasy 4d. Wyróżnienia otrzymały Hanna Wałek z klasy 5b i Anna Zdziebło z klasy 4d. Gratulujemy! A za rok zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting