Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty
czcionka

Drodzy Uczniowie,

zgodnie z komunikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, wydawanie zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, odbędzie się w dniu 9 lipca 2021 r. (piątek) w godzinach od 800 do 1400 w sekretariacie szkoły w budynku przy ulicy Solskiego 8 według niżej podanego harmonogramu.

Uczniowie do szkoły wchodzą głównym wejściem. Przychodzą w maseczkach ochronnych zakrywających usta i nos. Wchodząc do budynku dezynfekują ręce i stosują się do poleceń osoby wyznaczonej przez dyrektora szkoły. Ustawiają się przed wejściem do sekretariatu w odstępach nie mniejszych niż 1,5 m. Po odebraniu dokumentu niezwłocznie opuszczają szkołę.

Po odbiór zaświadczeń do szkoły przychodzą tylko zdrowi uczniowie, bez żadnych oznak objawów chorobowych (kaszel, katar, podwyższona temperatura, wysypka, duszności, ból mięśni, ból brzucha, ból głowy), którzy nie mieli kontaktu z osobami w kwarantannie lub izolacji domowej.

Harmonogram odbioru zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty

Godziny odbioru zaświadczeń

VIII a