Mikołaj Wilk z SP6 –Talentem Roku 2020
czcionka

Z wielką radością informujemy, że Mikołaj Wilk uczeń klasy 7f Mistrzostwa Sportowego o profilu pływackim został wybrany Talentem Roku 2020, dzięki głosom czytelników Tygodnika Regionalnego KORSO. Warto przypomnieć, że w 2014 roku Talentem Roku została Julia Gancarz również pływaczka z naszej szkoły. Mikołaj już od dwóch lat jest czołowym zawodnikiem w Polsce, który pływa stylem klasycznym i biorąc pod uwagę jego osiągnięcia, będzie w roku 2021 powołany do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Pływackiego.

Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu!

red. R. Wieczorek

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting