„Zimo, baw się z nami”
czcionka

„Zimo, baw się z nami” – to hasło dwutygodniowych zajęć sportowo-rekreacyjnych, które 15  stycznia 2021 r., zakończyły się w naszej szkole. Był to niezwykle ciekawy i kreatywny czas dla wszystkich uczestników półkolonii. Zabawom i różnym formom aktywności nie było końca. Dzieci wykazały się indywidualnymi zdolnościami, talentami i kreatywnością. Rozwijały aktywność taneczną, doskonaliły zainteresowania. Pod bacznym okiem kierownika półkolonii p. Grzegorza Tychanowicza, wspólnie spędzały czas, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii. Wszystko co dobre, szybko się kończy – do zobaczenia w  szkole.

red. B.Czarnota

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting