Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.
Projektanci edukacji
czcionka

Świetlica szkolna bierze udział w XI edycji
" Projektantów edukacji" - najpopularniejszego ogólnopolskiego konkursu nagradzającego pomysły na projekty edukacyjne. Walczymy o cenne granty dla naszych dzieciaczków - do rozdania 20 nagród po 1000 zł, które przyznaje Kapituła Konkursowa.

Teraz nasz apel!!!

Dodatkowo w dniach od 1XII do 11 XII 2020 r. swój głos mogą oddać on-line internauci. Wynikiem głosowania internautów jest przyznanie dodatkowych 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych. Zapraszamy do głosowania wszystkich sympatyków SP 6.

Nasz projekt :

„Jak wytresować złość? Zapraszamy do krainy zabawy, bajek i teatru.”

Oto instrukcja jak to zrobić:

W głosowaniu internetowym może wziąć udział każdy, kto przed oddaniem pierwszego głosu:

• wejdzie na stronę konkursu - projektanciedukacji.pl,
  • kliknie przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranej przez siebie pracy konkursowej,
  • wypełni wyświetlony formularz głosowania podając imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu,
  • aktywuje link, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail,

Kolejne oddanie głosu będzie się odbywało poprzez kliknięcie przycisku „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranej pracy konkursowej i podanie adresu e-mail.

Możesz oddać tylko jeden głos dziennie na jeden projekt w danej kategorii wiekowej.

A.Łączak i E.Skawińska

Szkoła w chmurze