Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV - VIII.
Zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne w czasie wakacji.
czcionka

W dniach od 12 do 26 czerwca 2020 r. w naszej szkole prowadzona będzie rekrutacja na zajęcia profilaktyczno – sportowo  -rekreacyjne dla dzieci z klas I – III, które spędzają wakacje w mieście. Uczniowie zapisywani będą do 3 różnych grup na każdy z dwóch turnusów:

I          06 – 10 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

II         13 – 17 lipca 2020 r. od godz. 630 do godz. 1530

W trakcie zajęć dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek, natomiast rodzice pokryją koszty zaplanowanych w programie działań.

Zgłoszenie dziecka na półkolonię należy dokonać telefonicznie – nr do kontaktu: 17 7875270 lub e-mailowo – na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karta zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dotyczące półkolonii zostaną przekazane w późniejszym terminie zainteresowanym rodzicom.

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze