Przegląd twórczości szkolnej Mam talent

Co roku odbywa się w naszej szkole Przegląd twórczości szkolnej pod hasłem Mam talent, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Tym razem 15 czerwca na sali gimnastycznej w budynku przy Biernackiego wystąpiło 18 uczestników, którzy zaskoczyli nas inwencją twórczą i talentem. Laura Jarosz, Maja Zduńska, Paulina Partyka oraz Maja Tomczak zaśpiewały publiczności swoje ulubione piosenki z repertuaru polskich i zagranicznych artystów. Niezwykłymi zdolnościami wykazali się Emilia Tara i Kacper Niedbała, którzy zatańczyli jeden z tańców latynoamerykańskich.

Podziwialiśmy też dwa układy taneczne. Jeden przygotowany przez Marię Żmudę, Annę Dziubińską i Annę Martyńską oraz drugi zatańczony przez Sarę Ćwiękę i Natalię Robak. Tym razem na skrzypcach zagrała Anna van Hoven, na flecie poprzecznym Laura Jarosz, a na keyboardzie Julia Ziomek. Nowością był występ zespołu, który zagrał na gitarach elektrycznych i perkusji, w składzie: Maciej Kukulski, Dawid Hinzmann, Tomasz Jasiński i Patryk Drożdż. Chłopcy brawurowo zaprezentowali jeden z przebojów rockowych. Przegląd poprowadziły Anna Słąba i Emilia Tara. A wszystko to odbyło się pod czujnym okiem pani Alicji Jasińskiej, pomysłodawczyni imprezy.

 

red. EK

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting