Na zaproszenie Pani poseł Krystyny Skowrońskiej w dniu 18 listopada 2021 r. w gmachu Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej przebywała grupa uczniów z naszej szkoły.

Pobyt w Warszawie rozpoczęliśmy od spaceru po placu Zamkowym i Starówce, a następnie odwiedziliśmy Parlament z salą posiedzeń Sejmu i Senatu. Podczas zwiedzania towarzyszyła nam Pani poseł Krystyna Skowrońska. Miłym akcentem naszej wizyty było spotkanie z Panią wicemarszałek Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską, która przekazała na ręce Pana Dyrektora Grzegorza Tychanowicza Konstytucję Rzeczpospolitej Polskiej. W imieniu uczniów bardzo serdecznie dziękujemy Pani Poseł Krystynie Skowrońskiej za możliwość zwiedzenia Sejmu i Senatu oraz poznania historii polskiego parlamentaryzmu.