DOBRE WIADOMOŚCI Z MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI!
Gmina Miejska Mielec otrzymała dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki na dofinansowanie do budowy nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu.
Dzisiaj z dobrymi wiadomościami przybyli panowie: Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos, Krzysztof Szostak oraz Waldemar Barnaś, którzy na ręce Dyrektora Grzegorza Tychanowicza złożyli oficjalne gratulacje i przekazali symboliczny czek.
"Celem Programu Olimpia jest poprawa dostępu do nowoczesnej przyszkolnej infrastruktury sportowej. Ma on za zadanie realizację cywilizacyjnej konieczności poprawy dostępu do infrastruktury sportowej, w szczególności dzieciom. Jednocześnie umożliwi to sportowy rozwój młodzieży oraz aktywność fizyczną osób z pozostałych grup społecznych" (MSiT)
Za stronę formalną projektu odpowiedzialni są Dyrektor szkoły Grzegorz Tychanowicz, wicedyrektor Beata Czarnota oraz pani Agata Ślęzak.