Wakacje minęły – pozostały piękne wspomnienia. Wypoczywając, gromadziliśmy energię i siłę do nauki i pracy. Nowy rok szkolny stawia przed nami nie tylko nowe wyzwania, ale również daje szanse.

W dniu 4 września 2023 r. rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024, który zainaugurował pan dyrektor Grzegorz Tychanowicz.

Wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego oraz pieśni apelowej poprzedziło część artystyczną.

Słowami:

Czołem uczniowie pierwszych klas!

Starszy kolega wita Was.

Czego Wam życzyć na początek?

Życzę kolegów, zabaw, piątek.

I żeby nikt się szkoły nie bał,

Bo nie ma czego, bo nie trzeba…

uczniowie klas II b i III a przywitali swoich młodszych kolegów, którzy w tym roku szkolnym rozpoczynają naukę w klasach pierwszych. Swoim występem starali się dodać otuchy i odwagi dzieciom, które po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy prawdziwych przyjaźni oraz fascynujących przygód, a całej społeczności szkolnej sukcesów edukacyjnych i wychowawczych.