W dniu 2 czerwca 2023 roku odbyła się V edycja miejskiego Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Na Językach”. Uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności językowe i wokalne wykonując dowolną piosenkę w języku angielskim, francuskim, niemieckim lub hiszpańskim.

Jury było pod dużym wrażeniem występów wszystkich uczestników, którzy nie tylko opanowali pamięciowo teksty piosenek, ale też pięknie je wykonali. Naszą szkołę reprezentowali Nadia Kuras (op. p. Renata Jaśkiewicz), Adam Kagan (op. p. Renata Jaśkiewicz), Aleksandra Kagan (op. p. Elżbieta Mysińska) oraz Wiktoria Półbrat (op. p. Renata Jaśkiewicz), która uzyskała wyróżnienie za wykonanie piosenki Pink „Try”.  Opiekę muzyczną nad naszymi uczniami sprawuje p. Alicja Jasińska.

Wiktorii gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych niezapomnianych występów.