W czwartek 1 września 2022 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, który uroczyście zainaugurował pan dyrektor Grzegorz Tychanowicz. Szczególne słowa do najmłodszych uczniów i  ich rodziców skierowali - Wiceprezydent Miasta Mielca pan Paweł Pazdan oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Demidowska.

Wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego oraz pieśni apelowej poprzedziło część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy III a  i III c pod kierunkiem pani Marii Pieróg, pani Beaty Feret oraz pani Alicji Jasińskiej.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nauce. Niech dobre oceny zagoszczą w dziennikach. Rozłóżcie swoje siły tak, by nie zabrakło ich na finiszu. A wszystkim nauczycielom życzymy dużo cierpliwości w codziennej pracy.

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/2023!