Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
koszykówka

SP 6 wygrywa turniej koszykówki chłopców!!!!!

Drużyna koszykówkiWe wtorek 8 lutego 20011 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się finał miejski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini koszykówce chłopców. Najlepszą mielecką drużyna okazał sie zespól naszej szkoły, nie przegrywając ani jednego meczu. Dalsze miejsca zajęły: II m - SP2, III m - SP3 i IV m SP11. Tytuł mistrza motywuje chłopców do dalszych treningów i walki o medale na szczeblu powiatowym. Wszyscy wierni kibice życzą im dalszych sukcesów!!! Drużyną opiekuje sie p. Joanna Rusek. A oto reprezentacja naszej szkoły: Kacper Lodarski, Gerard Gawron, Piotr Ździebło, Piotr Jacher, Victor Celarek, Adam Kotarba, Mateusz Klimek, Sebastian Tabor, Maksymilian Miłoś, Bartosz Zaskalski, Damian Chmielowski, Norbert Gwóźdż, Jakub Kipa. Gratulujemy!!!!!!!!!!!