Ogłoszenia
Ogólnopolski Konkurs Artystyczny KLASA ZE SNÓW

Informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do 6. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego KLASA ZE SNÓW przeznaczonego dla uczniów (konkurs filmowy) i nauczycieli (konkurs merytoryczny). Wszystkie informacje o konkursie znajdują się pod adresem www.klasazesnow.pl oraz u opiekuna akcji p. Bożeny Lenartowicz. Dla zwycięzców czekają świetne nagrody.

 

Zasady konkursu filmowego
 
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 19 listopada 2015 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:

klasy I - III godz. 1700

klasy IV - VI godz. 1800

 
Warsztaty dla rodziców

W dniu 27 listopada 2015 roku o godz. 16.00 w sali nr 17 odbędą się warsztaty dla rodziców /prawnych opiekunów/ uczniów na temat: „Zachowań ryzykownych”, które prowadzić będzie pani psycholog Ewa Pohorecka. Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy.

red.B.Czarnota

 

 
,,Do krainy wiedzy drzwi Wam otwieramy”, czyli uroczyste pasowanie na ucznia i sportowca

W dniu 20 października 2015 roku o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia i sportowca. Część artystyczną przygotowali wychowawcy klas I – Pani Mariola Drewniak oraz pani Barbara Maj. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością wiceprezydent miasta Mielca – Jan Myśliwiec oraz przewodniczący Rady Rodziców – Maciej Ochab.

 

Więcej…
 
Spotkanie z psychologiem

W dniu 3 listopada 2015 roku w naszej szkole odbędą się indywidualne spotkania dla rodziców /prawnych opiekunów uczniów/, zainteresowanych problematyką wychowania dzieci na temat: „Asertywności jako czynnika chroniącego w zapobieganiu uzależnieniom”, które prowadzić będzie pani psycholog Ewa Pohorecka.

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy i prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania  z pedagogiem  szkolnym p.Beatą Czarnotą.

red. Beata Czarnota

 

 
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 21 września 2015 r. (poniedziałek) według następującego harmonogramu:klasy I – III godzina 1600

klasy VI godzina 1700

klasy IV – V godzina 1800

 
Wyprawka szkolna

Rządowy program dofinansowania zakupu podręczników „WYPRAWKA SZKOLNA” obejmuje uczniów klas III, u których dochód na osobę w rodzinie nie przekracza  574 zł oraz spełniających określone kryterium społeczne, a także uczniów klas III, V, VI posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Szczegółowych informacji udziela pedagog szkolny. Termin składania wniosków upływa 10 września 2015 r.

Istnieje również możliwość ubiegania się o stypendium i zasiłek szkolny. Stosowny wniosek należy złożyć w terminie od 1 do 15 września 2015 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu.

 

 

"WAKACJE Z UŚMIECHEM" zajęcia profilaktyczno - sportowo – rekreacyjne

w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu

terminy: 10.08 – 14.08.2015 r.  17.08 – 21.08.2015 r.
godz.: 630 – 1530
dzieci w wieku: 8 - 12 lat (grupy - 15 osób)

kierownik zajęć: mgr Grzegorz Tychanowicz

wychowawcy:  Beata Czarnota, Mariola Kobos, Urszula Tarnawska, Dorota Wieczorek

Więcej…
 
Wakacyjne zajęcia profilaktyczne

 
Ratownicy medyczni w SP 6

19 czerwca w uczniowie klasy 5 c, 5 d, 5 e, 5 f, 5 g, 6 e i 6 f uczestniczyli w szkoleniu w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zorganizowanym przez Szkołę Ratownictwa Medycznego w Mielcu. Ratownicy przedstawili kolejne kroki postępowania z osobą poszkodowaną. Uczniowie z uwagą słuchali prowadzących zajęcia ratowników i z ochotą wykonywali kolejne ćwiczenia ratujące życie. Mogli również przećwiczyć na fantomach resuscytację z użyciem defibrylatora. Mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym odbędą się kolejne spotkania z ratownikami.

Przygotowała B. W.

Więcej…
 
Podziękowania

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting