.                  
Ogłoszenia
Podziękowania dla uczniów

 

 
Warsztaty z programowania i budowy robotów

W dniu 18.12.2012 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty "Tematyka budowy i programowania robotów". Warsztaty zorganizowane zostały przez Wydział Edukacji i Spraw Społecznych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii. Promują trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu z możliwością rozwoju swojej kreatywności, umiejętności logicznego myślenia oraz pracy zespołowej.

 

 
Nasza gazetka

Strona tytułowa KleksikaZ okazji Światowego Święta Pluszowego Misia ukazał się listopadowy numer pisemka „Kleksik”. Dzieci z klasy I „b” umieściły w nim swoje rysunki, a kl. III „d” zredagowała „Zagadkowo”. W „Kleksiku” znaleźć się mogą Wasze wiersze, opowiadania, rysunki
i ciekawostki z życia szkoły. A może macie własne pomysły na ciekawą gazetkę? Zachęcamy wszystkich do udziału w redagowaniu naszego „Kleksika”. Zbieramy materiały do grudniowego numeru. Możecie je przynosić do biblioteki szkolnej.
MN

 

ps. Dziękujemy p. Marysi Nowakowskiej za wieloletnie wydawanie Kleksika wspólnie z najmłodszymi uczniami naszej szkoły.

 

OSZCZĘDZAJ ENERGIĘ W SZKOLE I W DOMU, NIE BĘDZIESZ SZKODZIŁ PRZY TYM NIKOMU!

Nasza szkoła aktywnie włączyła się w akcję promującą oszczędzanie energii elektrycznej. W ramach tej akcji planujemy:

- konkursy plastyczne,
- turniej wiedzy na temat sposobów oszczędzana energii,
- niespodzianki dla uczestników.


Organizatorzy:
Samorząd Uczniowski, Szkolny Klub Europejski „Euroszóstka”

 

 

 


Zebrania z rodzicami

 

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6  odbędą się w dniu 14 listopada 2012 r. (środa) wg następującego harmonogramu:

klasy IV - VI - godzina 1600

klasy I - III - godzina 1800

 

 

 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

 


Dzień wolny...

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu informuje, że dzień 11 października 2012 (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych  (zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 05.10.2010r.).
Istnieje możliwość udziału uczniów w tym dniu w zajęciach opiekuńczo  -  wychowawczych   w   świetlicy   szkolnej, czynnej  w godzinach 6.30 ? 16.15.
Prosimy o zgłaszanie dzieci, które będą przebywać w świetlicy 11 października do dnia    09.10.2012 r

 

Jubileusz naszej szkoły

 

W bieżącym roku Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury w Mielcu obchodzi 50-lecie swojego istnienia.

Z tej okazji 10 października 2012 r. odbędzie się w kościele pw. MBNP o godz. 1330 uroczysta Msza św., a o godz. 1500 w budynku szkoły nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz otwarcie wystawy prac uczniowskich o godz. 1530 - 1900.
15 października 2012 r. odbędzie się  uroczysta akademia w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu o godz. 1030 i 1230.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych uroczystościach absolwentów, byłych pracowników dydaktycznych i administracyjnych, a także wszystkich sympatyków naszej szkoły.


Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP6 w Mielcu

 

 


Rok szkolny rozpoczęty?

W poniedziałek, 3 września, podczas uroczystych akademii uczniowie klas 1-6 wraz z wychowawcami zainaugurowali nowy rok szkolny 2012/2013. W 33 oddziałach klasowych (ponad 800 uczniów) będzie uczyć 60 nauczycieli. Uśmiechnięci, odświętnie ubrani z nadzieją, że ten rok będzie pomyślny uczniowie oczekiwali na pierwsze spotkanie z kolegami z klasy i wychowawcami. Przed nami nowe wyzwania, dlatego życzymy dyrekcji, nauczycielom satysfakcjonującej pracy a uczniom wytrwałości w nauce oraz osiągania jak najlepszych wyników. Powodzenia!

 


Przy Solskiego zmiany?

Jesteśmy u progu nowego roku szkolnego, a w ,,szóstce?? zmiany. I tak jak w życiu coś się kończy, a coś zaczyna, od nowego roku szkolnego 2012/2013 nowym dyrektorem SP6 został pan Grzegorz Tychanowicz- dotychczasowy zastępca dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Jego poprzednik pan Lech Stacho był dyrektorem ,,szóstki?? aż przez 22 lata. Nauczyciele i uczniowie uroczyście pożegnali pana dyrektora 30 czerwca podczas akademii na zakończenie roku szkolnego, na której to pan Lech Stacho dzielił się swoimi wspomnieniami i wrażeniami z długoletniej pracy.

W pierwszym dniu nowego roku szkolnego podczas akademii serdecznie powitamy nowego ,,gospodarza?? naszej szkoły, życząc mu pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz dobrej współpracy z gronem pedagogicznym, rodzicami i uczniami.

 

zobacz galerię>>
 

Baltie... bawimy się  i uczymy  programować

Informujemy, że została zakupiona licencja Baltie 3 dla całej szkoły oraz uczniów. Jest to wspaniałe narzędzie do nauki programowania. Każdy uczeń i nauczyciel może zainstalować oprogramowanie w domu. Numer licencji dostępny jest u każdego na koncie. Więcej informacji można uzyskać u swojego nauczyciela lub nauczyciela informatyki p. Bożeny Lenartowicz. Program można pobrać ze strony: www.baltie.pl. Na stronie www.baltie.net znajdziesz wszystkie informacje dotyczące aktualnych konkursów. Zachęcam do brania udziału w konkursach międzynarodowych, krajowych wszystkich uczniów z klas od I do VI.

Uczniu - bądź twórczy!

 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia1112131415NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting