WYJAZD NA NARTY - KICZERASKI PUŁAWY koło RYMANOWA
W dniu 18.12.2018 r. - wtorek organizujemy wyjazd na narty dla uczniów naszej szkoły.
Koszt wyjazdu - 80 zł. Cena zawiera przejazd autokarem, wypożyczenie sprzętu narciarskiego (narty, buty, kask), herbatę i zapiekankę, opiekę instruktorów.
Zapisy do piątku 14.12.2018 r. u pani Agnieszki Gliwy w godzinach 13:00 - 16:20 w budynku przy ulicy Solskiego.

Uwaga konkurs!. Zagłosuj.

Galeria NawigatorNa profilu facebookowym Galerii Navigator w Mielcu rozpoczęło się głosowanie na najpiękniejszą choinkę. Do 31 grudnia 2018 r. do godz. 12.00 możecie oddać swój głos poprzez dawanie,, lajków ‘’na tą choinkę, która najbardziej wam się podoba. Do wygrania dla szkoły są cenne nagrody m.in. mikroskop, tablet, aparat fotograficzny.

W dniu 7 grudnia naszą szkołę reprezentowały w tym konkursie uczennice z klasy Vf : Antonina Bator, Milena Berezak, Weronika Dubiel, Weronika Krużel i Gabriela Lachowska pod opieką pani Agnieszki Bajor. Zadaniem drużyny było udekorowanie choinki ozdobami wykonanymi przez uczniów szkoły.

DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro

29 i 30 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się kiermasz, którego celem będzie pomoc potrzebującym uczniom z naszej szkoły. ,,DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro’’ to hasło przewodnie naszych działań. Uczniowie z kl. 2a w przebraniach andrzejkowych oraz  uczniowie z klas starszych na terenie budynku przy ul. Solskiego oraz przy ul. Biernackiego będą zbierać takie dary jak: przybory szkolne, ubrania, zabawki używane lub nowe, słodycze oraz żywność o przedłużonym terminie ważności. Na kiermaszu będzie też można kupić ciasto przygotowane przez rodziców. Każde dziecko, które podzieli się z innymi przyniesionym przez siebie darem lub zakupi słodki wypiek dostanie order z podziękowaniem oraz słodycze. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji! red. B. Feret

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 15 listopada 2018 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:

godzina 17 00 – klasy I, II, III – ul. Solskiego 8,

godzina 18 00 – klasy IV, V oraz VII b, VII d – ul. Solskiego 8,

godzina 17 00 – klasy VI, VII, VIII oraz III ag, III bg – ul. Biernackiego 6.

List od Minister Edukacji Narodowej z dnia 8 listopada 2018 roku

SKS - piłka nożna

Zajęcia sportowe odbywają się we wtorki, sala gimnastyczna SP 6 przy ul. Solskiego

16.30 – 17.30 – Klasy III - IV

17.30 – 18.30 –  Klasy V - VI

ZAPRASZAM - prowadzący Maciej Karasiński

Październik - Miesiącem Bibliotek Szkolnych

Z okazji obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka ogłasza konkurs na rymowankę - wierszyk lub hasło promujące czytelnictwo, książki i bibliotekę szkolną. (Mile wdziana oprawa plastyczna prac). Wierszyki i hasła prosimy przynosić do biblioteki szkolnej w godzinach pracy do dnia 26  października 2018 r. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbędą się w dniu 12 września 2018 r. (środa) według następującego harmonogramu:

godzina 1600 – klasy I, II, III – ul. Solskiego 8,

godzina 1700 – klasy IV, V oraz VIIb, VIId – ul. Solskiego 8,

godzina 1700 – klasy VI, VII, VIII oraz IIIag, IIIbg – ul. Biernackiego 6.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 3 września 2018 r. odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 zgodnie z harmonogramem:

godzina 800 – klasy I–III w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 900 – klasy IV, V oraz VIIb, VIId w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 900 – klasy VI, VII, VIII oraz oddziały gimnazjalne w budynku przy Biernackiego 6.

Uczniowie klas pierwszych biorą udział w akademii pod opieką wychowawców. Uczniowie pozostałych klas rozpoczęcie roku szkolnego mają w formie indywidualnych spotkań z  wychowawcami.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2017/2018 zgodnie z harmonogramem:

godzina 800 klasy I–III w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 900 – klasy VII, klasy gimnazjalne oraz Va, Vb, Vc, Vd, Vf, VIa, VIf  w budynku przy ul. Biernackiego 6,

godzina 1000 – klasy IV oraz Ve,  VIb,  VId , VIe  w budynku przy ul. Solskiego 8.

Uczniowie klas I–III oraz klasy trzeciej gimnazjalnej biorą udział w akademii pod opieką wychowawców. Uczniowie pozostałych klas zakończenie roku szkolnego mają w formie indywidualnych spotkań z wychowawcami.

« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL