Konkursy/laureaci


Wyniki konkursu InstaLogik

Otrzymaliśmy wyniki II edycji konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik!

Gratulujemy Mateuszowi Ćwiekowi z klasy IV b zaszczytnego tytułu Finalisty oraz Kornelii Hyjek z VIIIe, która po raz kolejny godnie reprezentowała naszą szkołę w konkursie.
Uczniów przygotowała pani Bernadeta Łaz.
Więcej…
 
KONKURS ,,Moi przyjaciele z Epoki Lodowcowej" rozstrzygnięty!!!

Przepiękne i pomysłowe maski powstały z sympatycznymi bohaterami filmów animowanych w oryginalnej odsłonie. Do ich tworzenia zostały użyte różnorodne materiały i techniki, nawet ciasto piernikowe:).

Nagrodzeni:

I miejsce Patrycja Skrzypczak  2a

II miejsce Szymon Pyrsak 1c

III miejsce ex aequo: Szymon Toczek 2a i Laura Nowak 1a

 

Więcej…
 
Osiągnięcie Kamili

Miło nam poinformować o osiągnięciu uczennicy z klasy VIII a – Kamili Wrażeń, która wzięła udział w konkursie  "Osobistości Pogranicza". Konkurs swym zasięgiem objął Polskę (tzw. Ścianę Wschodnią), Białoruś oraz Ukrainę i przeznaczony był dla młodzieży zamieszkującej te tereny. Zadaniem uczestników było zwrócenie uwagi na wybitne osobowości, które wniosły niezwykły wkład w historię i kulturę lub miały znaczący wpływ na obszar Pogranicza poprzez swoje życie i prowadzoną działalność. Konkurs polegał na napisaniu utworu literackiego w różnorodnej formie prezentującego oryginalne, kreatywne podejście do tematu. Na konkurs nadesłano 63 prace ze wszystkich trzech krajów. Najmłodszy uczestnik miał 10 lat, a najstarszy "nastolatek" - lat 30. Kamila zdobyła wyróżnienie w kategorii wiekowej 14 – 15 lat. Swoją pracę - wiersz -poświęciła Zofii Strzałkowskiej - kobiecie niezwykłej, która w latach 20 – tych prowadziła we Lwowie nowoczesną szkołę dla dziewcząt - Zakłady Naukowe im. Zofii Strzałkowskiej. Uczennicę do konkursu przygotowała A. Ungeheuer.

 

Red. A.Ungeheuer

  

 
Sukcesy uczniów SP6 po II etapie konkursów przedmiotowych.

Z wielką radością informujemy, że w III etapie zmagań konkursowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie naszą szkołę będą reprezentowali :

Konkurs z matematyki:

Anna Martyńska kl. 8c – opiekun p. Ewa Król

Filip Ochalik kl. 8f – opiekun p. Izabela Haptaś

Konkurs z języka angielskiego:

Natalia Tołstow kl. 8d – opiekun p. Bożena Kosińska

Konkurs z języka hiszpańskiego

Wiktoria Murjas kl. 8e – opiekun p. Elżbieta Mysińska

Aleksander Moryl kl. 8d – opiekun p. Elżbieta Mysińska

Konkurs z biologii

Wiktor Skowron kl. 7b – opiekun p. Jolanta Wieczerzak

Konkurs z chemii

Anna Martyńska kl. 8c – opiekun p.  Elżbieta Walat-Sankowska

Konkurs z informatyki

Przemysław Jach kl.8f  – opiekun p. Bożena Lenartowicz

 

Gratulujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów. Powodzenia!

 

Dyrekcja szkoły

 
Konkurs na stroik bożenarodzeniowy rostrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie zdjęć pięknych, pomysłowych, niezwykłych prac. Rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, spłynęło 93 prace. Wszystkie prace zasługują na nagrody, niestety nie jest to możliwe. Po długich pertraktacjach postanowiono nie przyznawać miejsc. Natomiast nagrodzono następujących uczestników konkursu: Antoś Pogoda kl 1c, Szymon Pyrsak kl 1c, Dawid Szostak kl 1c, Szymon Toczek kl 2a, Wojtek Łubiarz 3c, Amelia Bizoń kl 4a, Antoni Pieróg kl 5b, Jakub Tokarz kl 6e, Monika Mazur kl 7d. Nagrodzonym gratulujemy!!!

Ze względu na sytuację związaną z pandemią nie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu naszej szkoły (ul Solskiego 8) w dniach 21 i 22 grudnia 2020 w godzinach od 7.00do 15.00.

Nagrodzone prace prezentujemy tutaj. Pozostałe prace będą prezentowane na szkolnym facebooku, zapraszamy do podziwiania.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting