Konkursy/laureaci
Laureaci Miejskiego Konkursu Historycznego

W dniu 5 maja w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Miejski Konkurs Historyczny - ,,Jeszcze Polska nie zginęła” (1794-1864). Wzięli w nim udział uczniowie mieleckich szkół podstawowych. Dzieci zmagały się ze znajomością map, z zadaniami otwartymi i zamkniętymi. Nasi laureaci to: Wiktoria Klich z kl. IV e (opiekun: pan Bartosz Warzecha) i Michał Mróz z kl. V c (opiekun: pani Danuta Chruściel). Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu. red. B. Warzecha

 

 
Sukcesy trzecioklasistów w konkursie z języka angielskiego

W dniu 25 kwietnia pięcioro uczniów klasy 3d z rozszerzonym językiem angielskim wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego dla Klas Trzecich  „Primary School Tournament 2016”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Mielcu. Wszyscy uczestnicy reprezentujący naszą szkołę stanęli na wysokości zadania. Finalistami konkursu zostali: Maja Tomczak, Oliwier Mrozik, Amelia Pazdan oraz Samuel Petrykowski, natomiast  tytuł laureata uzyskała Julia Bodziony. Ponadto Maja Tomczak w eliminacjach XVI Konkursu Piosenki Angielskiej, które odbyły się 20 kwietnia w SCK w Mielcu, zdobyła wyróżnienie. Maja zaśpiewała piosenkę o czerwonym kapturku, oczywiście w wersji anglojęzycznej. Opiekunem uczniów była pani Bożena Kosińska. Gratulujemy!

 
Miejski Konkurs Matematyczny

21 kwietnia  odbył się w naszej szkole Miejski Konkurs Matematyczny Klas IV-V. Wzięło w nim udział 41 uczniów z mieleckich podstawówek.  Dwoje uczniów naszej szkoły zostało jego laureatami. Są nimi:Paweł Machała (kl V b) opiekun Anastazja Mytych oraz Julia Ziomek (kl. V e) opiekun Anna Naróg. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
MIEJSKI KONKURS POLONISTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

19.04.2016 w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbył się II etap Miejskiego Konkursu Polonistycznego klas IV – V dla szkół podstawowych. Uczestniczyło w nim 39 uczniów reprezentujących mieleckie szkoły. Motywem przewodnim w bieżącym roku była przyjaźń. Uczniowie zmagali się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi z literatury i nauki o języku.  Miło nam poinformować, iż laureatkami konkursu zostały dwie uczennice naszej szkoły: Wiktoria Bryk kl. V e (opiekun Lucyna Rogoż) oraz Wiktoria Urbańska- Ćwięka kl. V a (opiekun Bogusława Witkowska).

Serdecznie gratulujemy

 

 
O apelu z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W przedstawieniu wystąpili uczniowie z klasy 3e, 4d, 4f, 6a, 6f i 6g. Dzieci miały okazję poznać jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Nasi aktorzy w ciekawy sposób przedstawili okoliczności uchwalenia tego ważnego dokumentu. Była to cenna i nietypowa lekcja historii dla młodych patriotów. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego zaprezentowali zgromadzonej widowni bogate i kolorowe stroje kontuszowe. Organizacją akademii zajęli się pani Joanna Osnowska i pan Bartosz Warzecha.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting