.                  
Konkursy/laureaci
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Dnia 26 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Rysowane wierszyki” pod hasłem „Przyjacielem być, przyjaciela mieć’. Celem konkursu było zobrazowanie dowolnego utworu poetyckiego mówiącego o przyjaźni. Miło nam poinformować, iż laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły Maksymilian Cieśla z klasy III a. Wykonał pracę plastyczną do utworu pt” Mój przyjaciel ślimak” autora Zygmunta Marka Miszczaka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

red B.Feret

Więcej…
 
Laureatki Powiatowego Konkursu Czytelniczego Czytanie jest podróżą

W dobie dużej ekspansji mediów elektronicznych cieszymy się, że są młodzi ludzie, którzy z przyjemnością sięgają po książkę i chętnie czytają. W tym roku w Powiatowym Konkursie Czytelniczym, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką- filia w Mielcu, laureatkami z naszej szkoły zostały dwie uczennice: Magdalena Naróg z kl.6a i Julia Mrozik z kl. 6d. Konkurs czytelniczy składał się z dwóch części.

Więcej…
 
Brawo My!

W piątek 28 kwietnia zespół taneczny „MONKEYS” zkl. 2d wziął udział w piątej edycji Międzyszkolnego Konkursu Zespołów Tanecznych DANCE 2017. Łącznie na scenie Samorządowego Centrum Kultury wykonano 17 prezentacji tanecznych w wykonaniu 14 zespołów z Mielca, Dębicy, Ustrzyk Dolnych oraz innych miejscowości Podkarpacia. Zespół „MONKEYS”,  pracujący pod kierunkiem Pani Izabeli Serwan i Barbary Maj, zaprezentował obrazek taneczny pt. „Nie do wiary” i wytańczył sobie 3 miejsce!

Serdecznie gratulujemy. (filmik z występu)

Red. B. Maj, fot. Hej Mielec

 

 
Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej klas III

26 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr11 w Mielcu, odbył się Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej klas III. Drużyna naszej szkoły, w składzie: Cezary Kampinos, Dominik Kuzara, Kacper Niedbała (wszyscy z klasy III d), zajęła pierwsze miejsce. W części plastycznej konkursu wzięły udział uczennice klasy III c: Sandra Sierpina i Emilia Wojdon, które zajęły trzecie miejsce. Laureatom gratulujemy.

 

 
Wielkanocny Konkurs

Kolejny rok z rzędu w naszej szkole został zorganizowany konkurs na „Najładniejszą palmę, pisankę lub koszyczek wielkanocny”. Wszystkie prace zostały bardzo starannie i pomysłowo wykonane przy użyciu różnorodnych technik plastycznych i materiałów. Prace przyozdobiły szkolny korytarz, by wprowadzić uczniów i pracowników w zbliżający się czas Świat Wielkanocnych.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting