Konkursy/laureaci
Konkurs Piosenki „Szczęśliwym być”

W dniu 8 grudnia w Kanie odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Szczęśliwym być”. Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Malinowski z kl.3a, Julia Bodziony z kl. 4d oraz Laura Jarosz z kl.4b.
W kategorii klas 1-3 Wojtek zajął I miejsce, a Laura III miejsce w kategorii klas 4-6.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Powiatowy konkurs plastyczny „U Jasia i Małgosi”

24 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mielcu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym „U Jasia i Małgosi”. Konkurs zorganizowany został przez SOSW im. Św. Jadwigi Królowej oraz „Stowarzyszenie DLA WAS” w ramach VIII edycji akcji „CAŁY POWIAT CZYTA Z DZIEĆMI”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było wykonanie ilustracji do baśnio Jasiu i Małgosi.

Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 8 listopada 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyło się spotkanie laureatów, którzy brali udział w konkursie plastyczno – literackim „Pod dobrą opieką” w ramach ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Naszą szkołę reprezentowała Eliza Kolb uczennica klasy III e pod kierunkiem Pani Beaty Feret. Zastępca Prezydenta Pan Jan Myśliwiec wręczył nagrody wyróżnionym uczniom  ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Mielca. Brawo! Życzymy dalszych sukcesów!

red. B. F.

 
Rozstrzygnięcie konkursu o Różańcu

W październiku w naszej szkole został przeprowadzony „Konkurs na najciekawszy różaniec”. Dostarczono osiemnaście różańców. Wszystkie prace były piękne, oryginalne i pomysłowe. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 6. Przyznano je w dwóch kategoriach: klasy od I – III i IV – VI.

Wśród młodszych klas wyróżniono:

Więcej…
 
Pisarze są wśród nas!

Odbyło się podsumowanie XVI edycji Powiatowego Konkursu "Wydajemy własną książkę". W kategorii szkół podstawowych nagrodę zdobyła Emilia Forczek za książkę "Matematyczna kraina". W uzasadnieniu czytamy, że laur ten przyznano za niezwykle interesujące ujęcie trudnych i zawiłych zagadnień matematycznych a także, za pomysłową stronę edytorską  Należy dodać, że w ubiegłym roku Emilka również zdobyła nagrodę, a dwa lata temu  wyróżnienie. Wyróżnienia w tegorocznej edycji zdobyły: Katarzyna Kozdęba za książkę "Baśń o Michałowym drzewie", Daria Haptaś za książkę "Roxi pies ze schroniska" i Marta Nowińska za książkę "W śnie zagubiona". Gratulujemy! Młodzi pisarze! Do piór!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting