Konkursy/laureaci
Laureaci konkursu plastycznego „Rekreacja w Mielcu - oczami dziecka”

Dnia1 czerwca br. w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu został rozstrzygnięty  konkurs plastyczny „Rekreacja w Mielcu - oczami dziecka”. Po raz siódmy napłynęły prace z Mielca  i powiatu. Łącznie ocenie poddano 152 prace plastyczne o różnym formacie, wykonane różnymi technikami. Na uroczystym wręczeniu nagród, które odbyło się w SDK wśród zaproszonych gości znaleźli się organizatorzy  - wiceprezydent miasta Mielca Jan Myśliwiec oraz dyrektor MOSIR w Mielcu Andrzej Jędrychowski.

Więcej…
 
Miejski Konkurs Matematyczny Klas Czwartych

24.05.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mielcu odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas Czwartych. Wyłoniono 10 laureatów, wśród których jest uczennica naszej szkoły - Wiktoria Klich z klasy 4 e(opiekun Tadeusz Pezda). Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.

 

 
Powiatowy Konkurs na Plakat Promujący Czytelnictwo

W dniu 8 czerwca br. w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu wręczone zostały nagrody laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego na Plakat Promujący Czytelnictwo. W konkursie wzięło udział 607 uczniów z 33 szkół z miasta Mielca oraz powiatu mieleckiego. Miło nam poinformować, iż 1. miejsce zajęła Agata Kozak (opiekun pani Marta Załucka), a wyróżnienie zdobyła Amelia Zasowska (opiekun pani Dorota Kaławaj). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 
Matematyczny sukces Filipa

W dniu 13 maja br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Uczeń klasy 3c Filip Ochalik zajął 2. miejsce. Opiekunem chłopca była pani Dorota Kaławaj. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY KLAS TRZECICH

31.05.2016 w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbył się Miejski Konkurs Polonistyczny Klas Trzecich. Uczestniczyło w nim 28 uczniów reprezentujących mieleckie szkoły. Dzieci zmagały się z dyktandem i testem sprawdzającym czytanie ze zrozumieniem. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostaliuczniowie naszej szkoły: Sonia Zuba i Kacper Paduch z kl. III e. Ich opiekunem była pani Dorota Narowska.

Serdecznie gratulujemy!

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Filmoteka szkolna

filmoteka.jpg

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting