Konkursy/laureaci
Sukcesy Emilki w konkursach wojewódzkich!

Emilka Forczek, uczennica klasy VI f po raz kolejny uczestniczyła w konkursie organizowanym przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie pod hasłem „Namaluj historię dziadków”. Praca Emilki okazała się najlepsza w województwie! Emilka zajęła I miejsce wśród uczniów klas IV – VI.

Sukcesem okazał się udział Emilki w XIII edycji konkursu "Nauka z komputerem", w którym zajęła III miejsce w województwie. Tematem obecnej edycji było "Programowanie z komputerem". Serdeczne gratulacje!

 

 
Laureaci konkursu plastycznego „Ziemia – nasza planeta’’

W dniu 19 maja br. w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu został rozstrzygnięty Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Ekologiczny „Ziemia – nasza planeta”. Na konkurs wpłynęło 91 prac ze wszystkich mieleckich szkół. Prace oceniane były w trzech grupach wiekowych: klasy pierwsze, klasy drugie i trzecie. Troje uczniów z naszej szkoły zostało laureatami tego konkursu. W grupie wiekowej klas drugich 1. miejsce zdobyła Kornelia Ciemięga (opiekun pani Elżbieta Kwiecień). W grupie wiekowej klas trzecich 2. miejsce zajęła Maria Żmuda, a 3. miejsce Oliwia Miga (opiekun pani Dorota Kaławaj). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas VI

W dniu 12.05.2016 r. w Tuszowie Narodowym odbył się finał Powiatowego Konkursu Matematycznego Klas VI. Cieszymy się, że wśród laureatów konkursu jest dwoje uczniów z naszej szkoły:

Emilia Forczek (kl. 6f) - opiekun p. Izabela Haptaś
Tomasz Martyński (kl. 6d) - opiekun p. Anastazja Mytych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! red. I. Haptaś

 
NIE UDAWAJ GREKA – MITOLOGIA DA SIĘ LUBIĆ

Tegoroczna edycja Konkursu Mitologicznego odbyła się pod hasłem „Nie udawaj Greka” i miała miejsce w miesiącu kwietniu 2016 r. w budynku naszej szkoły. W konkursie wzięli udział uczniowie klas piątych. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzenie zainteresowań kulturą antyku, utrwalenie popularnych zwrotów, frazeologizmów i wyrażeń wywodzących się z mitologii oraz nauka szlachetnej rywalizacji.

Więcej…
 
Kto został mistrzem słówek?

W dniu 6 maja odbył się II etap szkolnego konkursu z języka angielskiego THE CHAMP OF WORDS dla uczniów klas czwartych. Był to konkurs ustny w formie gry ,,Jeden z dziesięciu”. Spośród 12 dzielnych uczestników - po bardzo zaciętej rywalizacji - wyłoniona została finałowa trójka. Najlepszymi okazali się: Piotr Rzeszuciński z kl. 4b- opiekun pani Anna Majocha, Daria Haptaś z kl. 4c i Szymon Saja z kl. 4c - opiekun pani Agnieszka Brunecka.

Gratulujemy! red. RJ

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting