Konkursy/laureaci
Miejski Konkurs Matematyczny Klas Czwartych

24.05.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mielcu odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas Czwartych. Wyłoniono 10 laureatów, wśród których jest uczennica naszej szkoły - Wiktoria Klich z klasy 4 e(opiekun Tadeusz Pezda). Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.

 

 
Powiatowy Konkurs na Plakat Promujący Czytelnictwo

W dniu 8 czerwca br. w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu wręczone zostały nagrody laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego na Plakat Promujący Czytelnictwo. W konkursie wzięło udział 607 uczniów z 33 szkół z miasta Mielca oraz powiatu mieleckiego. Miło nam poinformować, iż 1. miejsce zajęła Agata Kozak (opiekun pani Marta Załucka), a wyróżnienie zdobyła Amelia Zasowska (opiekun pani Dorota Kaławaj). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 
Matematyczny sukces Filipa

W dniu 13 maja br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Uczeń klasy 3c Filip Ochalik zajął 2. miejsce. Opiekunem chłopca była pani Dorota Kaławaj. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY KLAS TRZECICH

31.05.2016 w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu odbył się Miejski Konkurs Polonistyczny Klas Trzecich. Uczestniczyło w nim 28 uczniów reprezentujących mieleckie szkoły. Dzieci zmagały się z dyktandem i testem sprawdzającym czytanie ze zrozumieniem. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostaliuczniowie naszej szkoły: Sonia Zuba i Kacper Paduch z kl. III e. Ich opiekunem była pani Dorota Narowska.

Serdecznie gratulujemy!

 

 
Wojewódzki etap konkursu historycznego

Rozstrzygnięty został wojewódzki etap Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów.” Uczestnicy tych zawodów muszą wykazać się ogromną wiedzą dotyczącą dziejów oręża polskiego, znajomością broni, architektury obronnej, muzyki, pieśni, malarstwa historycznego.

Z radością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata konkursu. Są to: Julia Gancarz, uczennica klasy VI f oraz Maciej Kaźmierski i Mikołaj Maksoń z klasy VI d.

Serdeczne gratulacje!

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting