Konkursy/laureaci
Rozstrzygnięcie konkursu o Różańcu

W październiku w naszej szkole został przeprowadzony „Konkurs na najciekawszy różaniec”. Dostarczono osiemnaście różańców. Wszystkie prace były piękne, oryginalne i pomysłowe. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 6. Przyznano je w dwóch kategoriach: klasy od I – III i IV – VI.

Wśród młodszych klas wyróżniono:

Więcej…
 
Pisarze są wśród nas!

Odbyło się podsumowanie XVI edycji Powiatowego Konkursu "Wydajemy własną książkę". W kategorii szkół podstawowych nagrodę zdobyła Emilia Forczek za książkę "Matematyczna kraina". W uzasadnieniu czytamy, że laur ten przyznano za niezwykle interesujące ujęcie trudnych i zawiłych zagadnień matematycznych a także, za pomysłową stronę edytorską  Należy dodać, że w ubiegłym roku Emilka również zdobyła nagrodę, a dwa lata temu  wyróżnienie. Wyróżnienia w tegorocznej edycji zdobyły: Katarzyna Kozdęba za książkę "Baśń o Michałowym drzewie", Daria Haptaś za książkę "Roxi pies ze schroniska" i Marta Nowińska za książkę "W śnie zagubiona". Gratulujemy! Młodzi pisarze! Do piór!

 
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pt. Pani Ziemi Mieleckiej rozstrzygnięty!

W dniu 15 czerwca br. rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pt. Pani Ziemi Mieleckiej. Celem konkursu było rozwijanie kultu Maryjnego oraz rozbudzanie zainteresowań fotograficznych i artystycznych uczniów starszych klas szkół podstawowych, a także rozwijanie wiedzy historycznej i znajomości środowiska lokalnego.

Wśród prac znalazły się fotografie z Mielca, Chorzelowa, Mościsk, Podleszan, Trześni, Wojsławia. Prace stanowiły też dopełnienie duchowego przygotowania do zbliżającego się odpustu (27 czerwca) z okazji uroczystości Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Patronki Mielca. Wyróżnienie w konkursie otrzymała uczennica naszej szkoły Joanna Paszkowska z klasy 4a za pracę pt. Matka Boska przy bursie. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu był ks. Andrzej Bajorek.

Na podstawie artykułu ze strony: http://mbnp.mielec.pl/2016/06/19/wyniki-konkursu-fotograficznego-pani-mieleckiej-ziemi-zdjecia/

 
Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

17 marca 2016 r. uczniowie klas II - VI brali udział w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”. Wynik bardzo dobry uzyskało 3 uczniów, wyróżnienia otrzymało 13 uczniów. Wynik bardzo dobry uzyskali Jakub Pikor kl.IIIc (opiekun D.Kaławaj) , Wiktoria Klichkl.IVe (opiekun T.Pezda), Emilia Forczek kl. VIf (opiekun I.Haptaś)

Więcej…
 
Laureaci konkursu plastycznego „Rekreacja w Mielcu - oczami dziecka”

Dnia1 czerwca br. w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu został rozstrzygnięty  konkurs plastyczny „Rekreacja w Mielcu - oczami dziecka”. Po raz siódmy napłynęły prace z Mielca  i powiatu. Łącznie ocenie poddano 152 prace plastyczne o różnym formacie, wykonane różnymi technikami. Na uroczystym wręczeniu nagród, które odbyło się w SDK wśród zaproszonych gości znaleźli się organizatorzy  - wiceprezydent miasta Mielca Jan Myśliwiec oraz dyrektor MOSIR w Mielcu Andrzej Jędrychowski.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting