Konkursy/laureaci
Wielkanocny Konkurs

Kolejny rok z rzędu w naszej szkole został zorganizowany konkurs na „Najładniejszą palmę, pisankę lub koszyczek wielkanocny”. Wszystkie prace zostały bardzo starannie i pomysłowo wykonane przy użyciu różnorodnych technik plastycznych i materiałów. Prace przyozdobiły szkolny korytarz, by wprowadzić uczniów i pracowników w zbliżający się czas Świat Wielkanocnych.

Więcej…
 
Miejski Konkurs Matematyczny Klas V

W dniu 25.04.2017 r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas V. Startowało w nim 50 uczniów mieleckich szkół podstawowych. Wśród laureatów konkursu znalazła się nasza uczennica Wiktoria Klich kl. 5e (opiekun pan T. Pezda). Tytuł finalisty zdobyło dwóch uczniów naszej szkoły: Aleksandra Bieniek kl.5f (opiekun pani A. Mytych) oraz Dominika Warchałowska kl. 5e (opiekun pan T. Pezda).

Gratulujemy sukcesu!

 
POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 17 marca 2017 roku odbył się II etap Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych „Eureka”.Wyróżnienie w w/w konkursie otrzymał Oliwier Brożyna uczeń klasy V e. Opiekunem jest mgr Agnieszka Brunecka.

W dniu 21 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

Gratulujemy!!!

 
Rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocna pisanka”

12 kwietnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”, który był adresowany do uczniów klas pierwszych i drugich. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie formy płaskiej przedstawiającej pisankę i ozdobienie jej dowolną techniką.

Więcej…
 
WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „SUPER LION”

SUKCESY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „SUPER LION”

W dniu 31 marca 2017r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Super Lion” dla trzecioklasistów. Został on przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu. W konkursie wzięło udział 86 uczniów z 16 szkół podstawowych. Wśród 13 nagrodzonych, aż 6 osób to uczniowie naszej szkoły!!!

III miejsce zajęli – ex aequo Cezary Kapinos i Dominik Kuzara z kl. 3 d,

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting