Konkursy/laureaci


Zajęliśmy I miejsce w finale miejskim


Michał Kozik

Michał Kozik, Michał  Gancarczyk, Piotr  Zdziebło  reprezentowali naszą szkołę w miejskim finale ? Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowy?.
Sp 6 pokonała szkoły mieleckie.  Zwycięzcą indywidualnym   turnieju  został nasz uczeń ? Michał  Kozik. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju powiatowym.
Opiekunem jest Marek Wanic.

 

 

Więcej…
 

Miejski Konkurs Matematyczny Klas V


Dnia 23.03.2011 r. w naszej szkole odbył się XI Miejski Konkurs Matematyczny Klas V. W skład komisji konkursowej weszli nauczyciele ze wszystkich mieleckich szkół podstawowych. Wyłoniono 15 laureatów i 4 finalistów z następujących szkół:
SP 1 - 3 laureatów i 1 finalista SP 2 - 2 laureatów i 1 finalista SP 3 - 1 laureat SP 6 - 4 laureatów SP 9 - 1 finalista SP 11 - 1 laureat i 1 finalista SP 13 - 4 laureatów.
A oto laureaci z naszej szkoły:
Cisło Krzysztof Va  Hyjek Patryk Va  Włodarczyk Mateusz Va -(opiekun mgr I. Haptaś)  Parys Jakub Vc - (opiekun mgr T. Miąsik)

 

Wygrali prawie wszystko co było do wygrania!


17 marca nasi uczniowie brali udział w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Startowały wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Mielca. W kategorii szkół podstawowych nasza szkoła nie miała sobie równych. Pierwsze dwa miejsca zajęli nasi uczniowie: Michał Gancarczyk i Michał Kozik. Jako jedyni awansowali do turnieju powiatowego.

 

Michał GANCARCZYK ?   I miejsce zwycięzca  turnieju  ( awans do turnieju powiatowego )
Michał  KOZIK ?    II miejsce  (  awans  do turnieju powiatowego )
Tomasz  TABOR ?    IV miejsce

Więcej…
 

Piotr Zdziebło laureatem, będzie reprezentował Podkarpacie!!!

Piotr ZdziebłoPiotr Zdziebło uczeń klasy VIa został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ?Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia?.
Zgodnie z regulaminem Wojewódzka Komisja Konkursowa zakwalifikowała Piotra do zawodów centralnych, które odbędą się w czerwcu w Warszawie.
Piotr będzie reprezentował nie tylko naszą szkołę ale również uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego. Zadania pisemne na poszczególnych etapach konkursu ( a było już trzy etapy ) obejmowały : wiadomości i umiejętności z zakresu historii Polski i powszechnej od X do XX wieku, znajomość zagadnień z historii Polski w latach 1531-1683, wiedzę dotyczącą oręża polskiego od X do XX wieku, z uwzględnieniem znajomości broni i barwy, architektury obronnej, topografii wojskowej, heraldyki, literatury, muzyki i pieśni, malarstwa historycznego. Piotr  znakomicie wykazał się znajomością wiedzy i umiejętnościami w tym zakresie i osiągnął sukces.
Opiekunem Piotra jest Pani Elżbieta Wołoszyn.
Życzymy kolejnego sukcesu na etapie centralnym w Warszawie. GRATULUJEMY!!!.

 

Adam Kotarba - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Adam KotarbaAdam Kotarba uczeń kl. VI f naszej szkoły zostal laureatem konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Konkurs składał sie z trzech etapów. Adam zajął I miejsce w eliminacjach szkolnych, a nastepnie z sukcesem przeszedł etap rejonowy w Tarnobrzegu.

Finał konkursu odbył się 19 lutego w Rzeszowie. Adam znalazł się wśród laureatów wykazując się ogromną wiedza z zakresu historii starożytnej. Uczeń pracował pod kierunkiem mgr Danuty Chruściel.

Brawo Adam !!!!!!!!!!!!!

 
« PoczątekPoprzednia41424344454647NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting