Konkursy/laureaci

Adam Kotarba - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Adam KotarbaAdam Kotarba uczeń kl. VI f naszej szkoły zostal laureatem konkursu historycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Konkurs składał sie z trzech etapów. Adam zajął I miejsce w eliminacjach szkolnych, a nastepnie z sukcesem przeszedł etap rejonowy w Tarnobrzegu.

Finał konkursu odbył się 19 lutego w Rzeszowie. Adam znalazł się wśród laureatów wykazując się ogromną wiedza z zakresu historii starożytnej. Uczeń pracował pod kierunkiem mgr Danuty Chruściel.

Brawo Adam !!!!!!!!!!!!!

 


Konkurs j.angielskiego - wyróżnienie Kornelii

8 grudnia 2010 odbył się I etap konkursu zorganizowanego przez Prywatna Szkołę Języków Obcych - Eureka. Do II etapu zakwalifikowali się Rusek Oskar i Saj Monika(op.A.Strokoń), Kilian Kornelia (op.ABrunecka), Kieliszek Klaudia (op.R.Jaśkiewicz). Po tym etapie Kornelia Kilian została wyróżniona.

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

W dniu 17 listopada 2010 w szkole odbył się I etap konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Do konkursu przystąpiło 46 uczniów. 14 uczniów uzyskało minimum 80% możliwych do zdobycia punktów. Wojewódzka Komisja Konkursowa zakwalifikowała tylko dwie uczennice: Kilian Kornelia (6d, opiekun A.Brunecka) i Kieliszek Klaudia (6a, opiekun R.Jaśkiewicz). 14 stycznia 2011 w Tarnobrzegu odbył się II etap tego konkursu. Obie uczennice zostały finalistkami. GRATULUJEMY!!!!!

 

Michał Maksoń laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Michał MaksońZ dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Michał Maksoń (6a) zdobył tytuł laureata konkursu z matematyki zorganizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym2010/2011.

Konkurs składał się z trzech etapów. W I etapie (szkolnym) brało odział 43 uczniów naszej szkoły. Do II etapu w Tarnobrzegu zakwalifikowało się dwóch uczestników: Michał Maksoń(6a) i Krzysztof Cisło(5a).

12 lutego 2011 w Rzeszowie odbył się III etap, w którym wzięło udział 79 matematycznie uzdolnionych uczniów z całego województwa. Wśród laureatów jest dwóch mielczan, w tym nasz uczeń Michał Maksoń przygotowany przez nauczycielkę matematyki Anastazję Mytych. GRATULUJEMY!!!!

 


Po klasyfikacji...

W dniu 10 stycznia 2011 odbyła się konferencja klasyfikacyjna. Oto najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów:

Średnia całej szkoły wynosi - 4.24

Średnie klas:

IV - 4.41

V - 4.2

VI - 4.11

Najwyższą średnią uzyskała klasa:

IVe (siatkarska) - 4.76

klasa Va (integracyjna) - 4.7

Najwyższą średnią w szkole uzyskali:

Cisło Krzysztof (Va) - 5.8

Dobrowolska Dominika (5c) - 5.6

zobacz więcej wyników>>
 
« PoczątekPoprzednia31323334353637383940NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting