.                  
Konkursy/laureaci

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 16 maja odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego klas IV SP6 - THE CHAMP OF WORDS. Konkurs dotyczył słownictwa z j.angielskiego z zakresu klasy III i IV. I etap pisemny wyłonił 8 najlepszych uczniów, którzy wzięli udział w II etapie, tym razem - ustnym.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce Daria Piekarz  (4f) - opiekun  R.Jaśkiewicz

II miejsce Małgorzata Jaśkiewicz (4c)- opiekun A.Majocha

III miejsce Jonasz Michałek (4f) - opiekun R. Jaskiewicz

Konkurs zorganizowała: Renata Jaśkiewicz i Beata Cetnar. Sponsorzy konkursu to : -Restauracja "Gromada" i p.Renata Karkosza - sklep "Kinga". Wielkie dzięki.

 

III miejsce w finale powiatowym

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym7 maja odbył się finał powiatowy ? Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym?. Michał Kozik, Michał Gancarczyk i Piotr Zdziebło reprezentowali naszą szkołę. Wywalczyli III miejsce. Zwycięzcą indywidualnym turnieju został nasz uczeń ? Piotr Zdziebło. Gratulujemy. Opiekunem jest p. Marek Wanic.

 

 

Więcej…
 

 


 

Konkurs informatyczny

27 kwietnia odbyła się X edycja konkursu informatycznego dla szkół podstawowych. Konkurs co roku odbywa się w Kanie. Naszą szkołę w II  etapie reprezentowali:   Monika Saj (6a), Bajor Mateusz (6d) i Adam Kotarba (6f). Zespołowo zajęliśmy  III miejsce. Monika Saj i Mateusz Bajor zakwalifikowali się do III etapu, który odbędzie się 6 czerwca w Tarnobrzegu. Uczniowie przygotowywani pod kierunkiem p. Bożeny Lenartowicz. Gratulacje i trzymamy kciuki.

 
Międzyszkolny Konkurs Edukacji

Międzyszkolny Konkurs Edukacji...

W dniu 28.04.2011 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej dla klas III w SP11. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów, którzy znalezli sie na czołowych miejscach. W konkursie wiedzy "Ja i moje środowisko" drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce. Laureaci konkursu to: Anna Zdziebło IIId i Martyna Kulawiec IIId (op. Lucyna Cisowska) oraz Zuzanna Sankowska IIIa (op. Elżbieta Ciężadło)

W konkursie plastycznym na najciekawszy komiks o ochronie powietrza uczennice klasy IIIa Wiktoria Ochab i Wiktoria Radłowska zajęły III miejsce (op.E. Ciężadło)

 


Zajęliśmy I miejsce w finale miejskim


Michał Kozik

Michał Kozik, Michał  Gancarczyk, Piotr  Zdziebło  reprezentowali naszą szkołę w miejskim finale ? Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowy?.
Sp 6 pokonała szkoły mieleckie.  Zwycięzcą indywidualnym   turnieju  został nasz uczeń ? Michał  Kozik. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju powiatowym.
Opiekunem jest Marek Wanic.

 

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia31323334353637383940NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting