inne
Niepokonani
Po raz kolejny reprezentacja SP nr 6 zwyciężyła w Mikołajkowych Zawodach organizowanych przez MOSiR na pływalni. Druzyna klas I-III w składzie Jan Gancarz, Ochalik Filip, Lodarski Kacper, Bogdan Nadia, Bogdan Daria, Warchałowska Dominika byla niepokonana w wyławianiu płetw, nurkowaniu, meczu w przerzucaniu piłeczek itp.
Drużyna klas IV-VI miała trudniejsze konkurencje m.in.holowanie kolegi na czas, najdłuższy dystans przepłynięty pod wodą, sztafeta 6X25 m.I tu również reprezentacja w składzie :Kokoszka Patrycja, Gancarz Julia, Rusek Patrycja, Ostrowski Hubert, Krężel Bartłomiej, Labak Krystian nie dała szans innym drożynom
 
Halowe Mikołajkowe Zawody

Halowe Zawody Mikołajkowe LA rozpoczęły sezon zawodów w hali krytej pod trybunami. Jako pierwsi stanęli do rywalizacji uczniowie kilku zainteresowanych szkół z Mielca i gminy Mielec. Startowali w konkurencjach biegowych, skoku w dal i skoku wzwyż.


 

Więcej…
 
Finał Miejski Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt
W czwartek w Szkole Podstawowej nr 11 rozegrany został finał miejski w mini piłce ręcznej dziewcząt. O zwycięstwo walczyło 5 szkół mieleckich. Każda szkoła rozegrała po cztery mecze. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wrażeń Alicja, Kubik Karolina, Rusek Patrycja, Kędra Aleksandra, Duszkiewicz Laura, Szwaja Nicola, Działowska Liwia, Turczyn Julia, Wiśniewska Daria, Nycek Weronika, Bogdan Julia -  wygrała wszystkie cztery mecze zdobywając pierwsze miejsce w Mielcu.
Kolejny etap to rozgrywki powiatowe, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Święto tańca w naszej szkole!

06.05.2014r. Odbył się II Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Na parkiecie zaprezentowało się 34 uczestników w 14 prezentacjach tanecznych. Całą imprezę uświetnili swoimi występami zaproszeni goście: Oliwia Lorkowska i Mikołaj Sajek – para klasy tanecznej B, trenujący pod okiem instruktora i choreografa p. Luizy Kozioł z Mieleckiej Szkoły Tańca „Elida” oraz cztery pary tańca narodowego w formie towarzyskiej z SCK w Mielcu, których instruktorem i choreografem jest p. Alicja Skopińska.

Więcej…
 
II MIędzyszkolny Konkurs Zespołów Tanecznych "Dance2014"

Dwa zespoły taneczne z naszej szkoły "TIP-TOP" w składzie: Nikola Bara, Kamila Knap, Natalia Kwoka, Laura Rostecka, Julia Gancarz, Marta Nowińska i Magdalena Juszczyk oraz młodsza grupa taneczna '' TOP- TOP young" w składzie: Michał Bania, Adriana Bochenek, Hubert Chorązki, Wiktor Dudek, Tobiasz Furgał, Jagna Ignatowicz, Marta Kacwin, Kornel Majkiewicz, Aleksandra Szaknis, Szymon Światowiec uczestniczyły 29.04.2014r. w II Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Tanecznych "Dance2014". Obydwa zespoły zdobyły wyróżnienia. GRATULUJEMY.

 
Tym razem najlepsi!!!
15 kwietnia w Gimnazjum nr 2 po raz drugi odbył się turniej mini piłki koszykowej szkół podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2.Do rywalizacji zgłosiło sie 6 mieleckich szkół. Reprezentacja naszej szkoły w składzie; Kąsek Kacper, Michał Parys, Mazur Kacper, Szymon Aleksandrowicz, Wojtek Wilk, Aleksander Gorzelany oraz Bartłomiej Krężel w półfinałach awansowała do walki o pierwsze miejsce. Bezpośredni mecz ze szkołą nr 2 wygrali w pięknym stylu zajmując pierwsze miejsce. Ponadto wybrano najlepszego strzelca koszy, którym został Michał Parys.
Więcej…
 
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
W finale miejskim o awans do Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym walczyła para dziewcząt w składzie KULPA KAROLINA i RUSEK PATRYCJA. W pierwszym meczu pokonały parę ze szkoły nr 13, następnie wygrały z dziewczętami ze szkoły nr 3. Niestety nie udało się im wygrać z reprezentacja szkoły nr 9, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Ich celem jest zdobycie pierwszego miejsca w przyszłym roku, czego im bardzo życzymy. Chłopcy w składzie Jakub Witkowski i Grzegorz Gaj zajęli miejsce 4.

 

 
Łyżwiarstwo szybkie

W dniu 6.03.2013 w Dębicy odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim. Na zawodach tych drużyna naszej szkoły w składzie: N.Niedbała, O.Rembowicz, I.Bień, K. Kotula, P.Kosiorowski, W.Maciałek zajęła bardzo dobre 11 miejsce. Cieszymy się z występu naszych zawodników ponieważ zdecydowana większoœć drużyn, którym ulegli po zaciętej walce, to zawodnicy na codzień uprawiajšcy hokej lub łyżwiarstwo figurowe.Opiekunami naszych łyżwiarzy sš p. M.Kulig i St.Płaneta.
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting