inne
Turniej piłki nożnej

W dniu 11.12.2018 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas IV. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji i grad bramek - w 6 spotkaniach padło aż 37 goli!. Po prawie dwugodzinnych zmaganiach zwyciężyła drużyna z klasy IV C. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Klasę IV C reprezentowali:  Kocel Norbert, Mazur Wiktor, Hajduk Sebastian, Putaj Filip, Lemiech Karolina, Kokoszka Hubert
red. M.Karasiński
 
Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”

24.05.2017 r. odbyła się IV edycja Szkolnego Festiwalu Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Akcja ta miała na celu wspieranie i promowanie kultury tanecznej w naszej szkole , jak i przyłączenie się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Na szkolnej malej scenie, zaprezentowało się 22 uczestników w 7 prezentacjach tanecznych. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie : wice dyrektorki p.M.Rybak i p. B.Czarnota , a przewodnicząca była p.M.Brzychcy –instruktorka tańca współczesnego . Konkurs prowadziły panie: M.Ćwiok i D.Wieczorek.

Więcej…
 
FINAŁ MINI HANDBALL LIGI KLAS IV

W dniu 20 maja 2017 r. zakończyły się zmagania najmłodszych szczypiornistów szkół podstawowych miasta Mielca w mini piłce ręcznej.  Reprezentacja naszej szkoły w składzie: O. Sondej, J. Chojecki, K. Paduch, A. Moryl, K. Krysa, S. Petrykowski, A. Rżany, O. Wilk, R. Grole zasłużenie wywalczyła złoto. Opiekunem sekcji piłki ręcznej jest p. D. Wieczorek.

GRATULUJEMY ZŁOTA I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

 
Święto Tańca w naszej szkole!

12 maja 2015 r. odbył się III Szkolny Festiwal Tańca „ Inspiracje Taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Na parkiecie zaprezentowało się 24 uczestników w tym 12 prezentacji tanecznych. Jury w składzie: Przewodniczący p. Kacper Jurek oraz vice dyr. Elżbieta Wołoszyn, przedstawiciel Rady Rodziców p. Marzena Dziekan oraz nauczycielka p. Mariola Drewniak przyznało:

Więcej…
 
Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa

W dniu 08.05.2015 roku na Hali MOSIR odbyła się XIII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds.Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu.W Olimpiadce wzięły udział drużyny klas III 7 mieleckich szkół podstawowych. Uczniowie klas I-III z wychowawcami wspólnie kibicowali  i zagrzewali zawodników do walki w kolejnych konkurencjach. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.

Więcej…
 
Szkolna Olimpiada Sportowa klas III

28.04.2015 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Sportowa kl. III. Zorganizowana i przeprowadzona przez Marię Pieróg i Magdalenę Migryt. W zaciętej walce wzięły udział drużyny składające się z 4 chłopców i 4 dziewczynek. Uczniowie wystartowali w sześciu konkurencjach. Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwali wykwalifikowani sędziowie, a nad bezpieczeństwem dzieci nauczyciele i wychowawcy klas III. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy III F.

Więcej…
 
Gimnastyczne osiągnięcia

Drużyna gimnastyczek w składzie: Julia Gancarz, Alicja Divile, Weronika Ochał i Laura Rostocka 23.03.2015r. reprezentowały naszą szkołę w Finałach Wojewódzkich w Gimnastyce w Zarzeczu. W ogólnej kwalifikacji wieloboju drużynowego tj. ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne, skok rozkroczny przez kozła dziewczęta uplasowały się na XII miejscu w województwie. W klasyfikacji indywidualnej wieloboju na wyróżnienie zasługują Julia Gancarz - 20 miejsce i Weronika Ochał - 24 miejsce na 106 startujących zawodniczek. Największą jednak niespodzianką okazało się zajęcie 7 miejsca w konkurencji indywidualnej skoku przez kozła przez Julię Gancarz.

Gratulujemy sukcesów naszym uczennicom i koleżankom!

 

 

 
Mistrzynie Miasta Mielca w tenisie stołowym

Mistrzynie Miasta Mielca w tenisie stołowym Patrycja Rusek i Karolina Kulpa reprezentowały naszą szkołę w tegorocznych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Wygrywając wszystkie pojedynki zostały Mistrzyniami Miasta Mielca i tym samym awansowały do rozgrywek powiatowych. W rozgrywkach powiatowych zajęły miejsce czwarte.

 
Finał powiatowy mini piłki koszykowej
Reprezentacja dziewcząt w składzie: Rusek Patrycja, Kubik Karolina, Gawron Julia,Salach Kinga, Julia Bogdan, Liwia Działowska, Marcelina Madycka, Anna Blicharz, Kulpa Karolina, Zuzanna Grzesiak , Strugała Oliwia,Turczyn Julia po wywalczeniu pierwszego miejsca w finale miejskim, awansowała do finału powiatowego, który odbył się w Padwii Narodowej. Miejsce w finale wywalczyły również drużyny z Padwii i Przecławia. Dziewczęta bardzo dzielnie broniły kosza, ale przeciwnik był jednak lepszy i w rezultacie uplasowały się na trzecim miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting