inne
Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”

24.05.2017 r. odbyła się IV edycja Szkolnego Festiwalu Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Akcja ta miała na celu wspieranie i promowanie kultury tanecznej w naszej szkole , jak i przyłączenie się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Na szkolnej malej scenie, zaprezentowało się 22 uczestników w 7 prezentacjach tanecznych. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie : wice dyrektorki p.M.Rybak i p. B.Czarnota , a przewodnicząca była p.M.Brzychcy –instruktorka tańca współczesnego . Konkurs prowadziły panie: M.Ćwiok i D.Wieczorek.

Więcej…
 
FINAŁ MINI HANDBALL LIGI KLAS IV

W dniu 20 maja 2017 r. zakończyły się zmagania najmłodszych szczypiornistów szkół podstawowych miasta Mielca w mini piłce ręcznej.  Reprezentacja naszej szkoły w składzie: O. Sondej, J. Chojecki, K. Paduch, A. Moryl, K. Krysa, S. Petrykowski, A. Rżany, O. Wilk, R. Grole zasłużenie wywalczyła złoto. Opiekunem sekcji piłki ręcznej jest p. D. Wieczorek.

GRATULUJEMY ZŁOTA I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

 
Święto Tańca w naszej szkole!

12 maja 2015 r. odbył się III Szkolny Festiwal Tańca „ Inspiracje Taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Na parkiecie zaprezentowało się 24 uczestników w tym 12 prezentacji tanecznych. Jury w składzie: Przewodniczący p. Kacper Jurek oraz vice dyr. Elżbieta Wołoszyn, przedstawiciel Rady Rodziców p. Marzena Dziekan oraz nauczycielka p. Mariola Drewniak przyznało:

Więcej…
 
Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa

W dniu 08.05.2015 roku na Hali MOSIR odbyła się XIII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds.Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu.W Olimpiadce wzięły udział drużyny klas III 7 mieleckich szkół podstawowych. Uczniowie klas I-III z wychowawcami wspólnie kibicowali  i zagrzewali zawodników do walki w kolejnych konkurencjach. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.

Więcej…
 
Szkolna Olimpiada Sportowa klas III

28.04.2015 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Sportowa kl. III. Zorganizowana i przeprowadzona przez Marię Pieróg i Magdalenę Migryt. W zaciętej walce wzięły udział drużyny składające się z 4 chłopców i 4 dziewczynek. Uczniowie wystartowali w sześciu konkurencjach. Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwali wykwalifikowani sędziowie, a nad bezpieczeństwem dzieci nauczyciele i wychowawcy klas III. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy III F.

Więcej…
 
Gimnastyczne osiągnięcia

Drużyna gimnastyczek w składzie: Julia Gancarz, Alicja Divile, Weronika Ochał i Laura Rostocka 23.03.2015r. reprezentowały naszą szkołę w Finałach Wojewódzkich w Gimnastyce w Zarzeczu. W ogólnej kwalifikacji wieloboju drużynowego tj. ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne, skok rozkroczny przez kozła dziewczęta uplasowały się na XII miejscu w województwie. W klasyfikacji indywidualnej wieloboju na wyróżnienie zasługują Julia Gancarz - 20 miejsce i Weronika Ochał - 24 miejsce na 106 startujących zawodniczek. Największą jednak niespodzianką okazało się zajęcie 7 miejsca w konkurencji indywidualnej skoku przez kozła przez Julię Gancarz.

Gratulujemy sukcesów naszym uczennicom i koleżankom!

 

 

 
Mistrzynie Miasta Mielca w tenisie stołowym

Mistrzynie Miasta Mielca w tenisie stołowym Patrycja Rusek i Karolina Kulpa reprezentowały naszą szkołę w tegorocznych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Wygrywając wszystkie pojedynki zostały Mistrzyniami Miasta Mielca i tym samym awansowały do rozgrywek powiatowych. W rozgrywkach powiatowych zajęły miejsce czwarte.

 
Finał powiatowy mini piłki koszykowej
Reprezentacja dziewcząt w składzie: Rusek Patrycja, Kubik Karolina, Gawron Julia,Salach Kinga, Julia Bogdan, Liwia Działowska, Marcelina Madycka, Anna Blicharz, Kulpa Karolina, Zuzanna Grzesiak , Strugała Oliwia,Turczyn Julia po wywalczeniu pierwszego miejsca w finale miejskim, awansowała do finału powiatowego, który odbył się w Padwii Narodowej. Miejsce w finale wywalczyły również drużyny z Padwii i Przecławia. Dziewczęta bardzo dzielnie broniły kosza, ale przeciwnik był jednak lepszy i w rezultacie uplasowały się na trzecim miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.
 
Niepokonani
Po raz kolejny reprezentacja SP nr 6 zwyciężyła w Mikołajkowych Zawodach organizowanych przez MOSiR na pływalni. Druzyna klas I-III w składzie Jan Gancarz, Ochalik Filip, Lodarski Kacper, Bogdan Nadia, Bogdan Daria, Warchałowska Dominika byla niepokonana w wyławianiu płetw, nurkowaniu, meczu w przerzucaniu piłeczek itp.
Drużyna klas IV-VI miała trudniejsze konkurencje m.in.holowanie kolegi na czas, najdłuższy dystans przepłynięty pod wodą, sztafeta 6X25 m.I tu również reprezentacja w składzie :Kokoszka Patrycja, Gancarz Julia, Rusek Patrycja, Ostrowski Hubert, Krężel Bartłomiej, Labak Krystian nie dała szans innym drożynom
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting