pływanie

Wiosenne Mistrzostwa Klubu Bobry Dębica

W dniach 6-7 maja 2011r na pływalni w Dębicy odbyły się Wiosenne Mistrzostwa Klubu Bobry Dębica. Brały w nich udział kluby z: Myślenic, Brzeska, Skawiny, Sandomierza, Horynieca-Zdrój, Krakowa,Torunia, Sanoka, Krosna, Ropczyc, Kielc, Buska-Zdrój, Bydgoszczy, Stalowej Woli, Gilowic, Wadowic, Biłgoraju, Dobrodzienia, Dolynia, Warszawy, Częstochowy, Grudziądza,Tarnobrzegu, Przeworska,Tarnowa, Radomia, a także Popradu i Humenne ze Słowacji. Wśród reprezentantów IKARA Mielec znaleźli się uczniowie naszej szkoły, między innymi z klasy VI "f", trenowani przez pana Bogusława Omiotka, którzy świetnie się zaprezentowali.

zobacz winiki i galerię>>
 


Drużynowe Mistrzostwa Województw w pływaniu

Oświęcim 20-21.11.2010r.

Oświęcim 2010Młodzi pływacy z rocznika 1998, zawodnicy IKARA Mielec wielokrotnie stawali na podium, podczas Drużynowych Mistrzostw Województw w pływaniu, które odbyły się w Oświęcimiu. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły, pływacy  z klasy VI"f". W klasyfikacji indywidualnej wśród dziewcząt III miejsce wywalczyła Nadia Gasin, a wśród chłopców na II miejscu znalazł się  Kacper Lodarski i na III miejscu Piotr Jacher.

W klasyfikacji drużynowej na pierwszym miejscu stanęła drużyna IKARA Mielec, która od organizatorów zawodów otrzymała okazały puchar.

zobacz wyniki pływaków>>
 
« PoczątekPoprzednia313233343536373839NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting