pływanie
Półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Na pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Ropczycach w dniu 12.03.2013 odbyły się półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym 6 x 25 metrów stylem dowolnym. W zawodach startowało 11 reprezentacji z województwa podkarpackiego w tym pływacy Szkoły Podstawowej nr 6. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zwyciężyli podopieczni Roberta Wieczorka pokonując między innymi zespoły sztafetowe z Dębicy i Ropczyc. Dziewczęta płynęły w składzie :Julia Nowak, Eliza Swół, Daria Piekarz, Sara Midura, Kinga Niziołek i Oliwia Styrugała, zaś chłopcy w składzie : Marcin Bukowski, Maksymilian Cerlich, Mariusz Data, Mateusz Misina, Konrad Warzecha i Patryk Zygiel.

 

W wyścigach indywidualnych zwyciężali : Julia Nowak i Maksymilian Cerlich na 50 m st. dowolnym, Mariusz Data na 50m st. klasycznym, Daria Piekarz na 50 m st. grzbietowym i Mikołaj Malec na 50 m st. motylkowym,

Więcej…
 

 


 

Zawody pływackie w Mielcu...

odbyły się  dnia 11.11.2011 roku z okazji Święta Niepodległości. Były  podzielone na dwa bloki i rozpoczęły się o godzinie 9:00. W zawodach brały udział dzieci od 1997-2001 rocznika. Z Mielca zawodnicy klasy VIf to: Krzysztof Brzostecki, Patryk Dąbrowski, Aleksandra Dziekan, Maciej Gąsior, Olgierd Grudziński, Agnieszka i Małgorzata Konieczny, Jakub Machnik oraz Aleksandra Skrzypek.

W konkurencji stylem zmiennym dziewcząt złoty medal zdobyła Małgorzata Konieczny, a na najniższym stopniu podium stała Aleksandra Dziekan, która zdobyła brązowy medal. Stylem grzbietowym dziewcząt tuż za zwycięzcą finiszowała Aleksandra Skrzypek zdobywając drugie miejsce. W tej samej konkurencji chłopców Olgierd Grudziński pozazdrościł sukcesu swojej koleżanki plasując się na trzecim miejscu. Jakub Machnik również swój start w zawodach uwieńczył sukcesem w konkurencji stylem zdobył trzecie miejsce.

 
« PoczątekPoprzednia3132333435363738NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting