pływanie

 


 

Zawody pływackie w Mielcu...

odbyły się  dnia 11.11.2011 roku z okazji Święta Niepodległości. Były  podzielone na dwa bloki i rozpoczęły się o godzinie 9:00. W zawodach brały udział dzieci od 1997-2001 rocznika. Z Mielca zawodnicy klasy VIf to: Krzysztof Brzostecki, Patryk Dąbrowski, Aleksandra Dziekan, Maciej Gąsior, Olgierd Grudziński, Agnieszka i Małgorzata Konieczny, Jakub Machnik oraz Aleksandra Skrzypek.

W konkurencji stylem zmiennym dziewcząt złoty medal zdobyła Małgorzata Konieczny, a na najniższym stopniu podium stała Aleksandra Dziekan, która zdobyła brązowy medal. Stylem grzbietowym dziewcząt tuż za zwycięzcą finiszowała Aleksandra Skrzypek zdobywając drugie miejsce. W tej samej konkurencji chłopców Olgierd Grudziński pozazdrościł sukcesu swojej koleżanki plasując się na trzecim miejscu. Jakub Machnik również swój start w zawodach uwieńczył sukcesem w konkurencji stylem zdobył trzecie miejsce.

 

Wiosenne Mistrzostwa Klubu Bobry Dębica

W dniach 6-7 maja 2011r na pływalni w Dębicy odbyły się Wiosenne Mistrzostwa Klubu Bobry Dębica. Brały w nich udział kluby z: Myślenic, Brzeska, Skawiny, Sandomierza, Horynieca-Zdrój, Krakowa,Torunia, Sanoka, Krosna, Ropczyc, Kielc, Buska-Zdrój, Bydgoszczy, Stalowej Woli, Gilowic, Wadowic, Biłgoraju, Dobrodzienia, Dolynia, Warszawy, Częstochowy, Grudziądza,Tarnobrzegu, Przeworska,Tarnowa, Radomia, a także Popradu i Humenne ze Słowacji. Wśród reprezentantów IKARA Mielec znaleźli się uczniowie naszej szkoły, między innymi z klasy VI "f", trenowani przez pana Bogusława Omiotka, którzy świetnie się zaprezentowali.

zobacz winiki i galerię>>
 
« PoczątekPoprzednia313233343536NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting